Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát várok és a párom munkahe...

Babát várok és a párom munkahelyet akar váltani. Ugye igazam van, hogy nem örülök neki?

Figyelt kérdés
Nem ritka nála, hogy munkahelyet vált, kezdem azt hinni, hogy valami hobbi ez nála. 3 és fél éve ismerem és azóta ez a 7.munkahelye ahol most van. Ide nyáron ment és már megint át akar menni másik helyre. A mostani hellyel sincs gond, sőt nagyon jó, mert csak 6-14ig dolgozik, ahova menni akar kicsit talán több a pénz, de ott 2 műszakban kell járni. 6 hónapos terhes vagyok, még probaidős lenne az új helyen mikor szülök. Engem ez nagyon elkeserít, mert már azt szeretném, ha lenne egy fix munkahelye. Egyébként nem egy munkakerülő, mindig úgy vált, hogy van másik, még sose volt munkanélküli mióta befejezte a sulit, szóval nem ezzel van bajom. Ő mindig keresi a jobb helyet, jobb fizuval, de szerintem így, hogy úton van a gyerek most már a stabilitásra kellene koncentrálni. Nektek mi a véleményetek?
2022. jan. 31. 13:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
(magyarul az előző hely "szar" de mikor az az elottirol ment át oda, akkor az előző volt a "szar")
2022. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Kezdjük ott: én nem szülnék ilyen embernek, aki láthatóan eddig sem volt képes megfelelni egy munkahelyen sem.

Én értem, hogy a mai világban nehéz jó munkát találni, de azért 3 és fél év alatt 7 munkahely egy kicsit sok...

Ha egy régebbi munkahelyről váltana most először, akkor megérteném. De mi a garancia, hogy ebből az újból nem vált vagy rúgják ki 1-2 hónapon belül?

2022. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy így ismerted meg, ilyen volt végig, így nincs min meglepődni. Egyébként igen, nyilván jogos a rossz érzés, hogy az újabb stabilnak nevezhető munkahelyet fel kívánja adni. Ha a fizudból, illetve a táppénzedből, majd a CSED-edből is megtudnátok élni ketten ideiglenesen, akkor nincs baj, mert az oké, hogy ő esetleg nem mond fel, amíg nincs más, de őt bármikor kitehetik próbaidő alatt úgy, hogy neki még nincs más...

Engem jobban zavarna az, hogy egy élhető munkaidőt (ami mellett tudna segíteni a babával), akar fillérekért elcserélni műszakozásra, ami azért valljuk be nem annyira családbarát munkarend. Nomeg az, hogy nem lehet komolyan venni, mert nem képes elköteleződni egy munkahely mellett sem. Nekem ne mondja senki, hogy 7 év alatt egyetlen olyan sem volt, ami mellett meg lehetett volna állapodni picit huzamosabb időre.

2022. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Életveszélyes, amit csinál, egy idő után nem fogják felvenni sehova se, mert az önéletrajzából látszik, hogy nem lehet rá számítani, nem érdemes a betanítására időt és energiát fordítani, mert pár hónap után lelép.
2022. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%

A leírás elolvasása nélkül azt mondtam volna, hogy éppenhogy gyerekszületés előtt szerencsés megtalálni a lehető legjobb állást. (Sógorom leragadt egy sz.r állásban, sorban vállaltak 3 gyereket és nem mer váltani, mert ugye a nővérem gyeses fizuja semmire sem elég.)

De a leírással... Marhára megmaradhatna a valagán. Nincs esetleg a cégnél lojalitás bónusz? De, ha nincs is, stabilitásra van szükségetek.

Mondjuk valahogy úgy érzem, hogy nem fogja ezt abbahagyni :/

2022. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

14-es jol beszél...

Nem azzal lenne a baj ha pl 50 v 100. 000 forinttal többet kapna es azért lep le. Valami baj van a fejében.. Meg 10.000 forintert se mennek at ha jol érzem magam. Nem er annyit.. Mivel mostmar ott a Gyerek, ideje lenne felnoni,es stabilitást hozni az ő életébe os. Most megint vált, aztán megint majd megint. Aztan nem marad munkahely, vagy nem veszik fel sehova. 3,5 ev alatt 7?szegyellnem beadni az önéletrajzomat is🤷‍♀️

2022. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, a lényeg hogy neked van stabil munkád ahonnan jó gyedet fogsz kapni.
2022. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
Nos, eddig is ilyen volt, ezt tudtad. Nem a jobb lehetőségeket keresi csak utál dolgozni. Van ilyen ismerősöm, bár neki van annyi esze hog nem vállal gyereket. Nem, nem fog megváltozni. Nem, a gyerek kedvéért sem. Mert neki ne szabja meg senki, mit csinál. Megoldás? Na, az nincs. Maximum visszamenni az időben 6 hónapot és nem összehozni a gyereket. Sajnálom ha nyers voltam, de ahogy írtam, van ilyen az ismerettségi körömben, így belelátok egy picit az ilyen helyzetbe sajnos.
2022. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Ugynezki 3-6 hónapig marad egy helyen aztán keres másikat.

Ez nem jó.

2022. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is 6 hónapos terhes voltam, amikor egyszercsak a férjem úgy állított haza, hogy aznap hirtelen felindulásból felmondott (mert felidegesítették…). Volt tartalékunk, de a kocsink, a laptop, a telefonja mind céges volt, és házvásárlás küszöbén álltunk, ahol a hitelhez kellett ugye jövedelmigazolás. Én borzasztóan kiakadtam, hogy hogy mert meghozni ez ilyen döntést ebben a helyzetben a megkérdezésem nélkül, ő meg azon akadt ki, hogy én miért nem támogatom. Mindegy, megoldottuk végül. Szóval veled legalább közli előre a szándékát. :)


Egy idő után meg fogja szívni a job hopperkedést baba nélkül is.

2022. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!