Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Múltkor hallottam a tv-ben...

Múltkor hallottam a tv-ben mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy megakarják adóztatni azokat az embereket akik nem nevelnek gyereket.hát most már kezd nagyon röhelyes lenni ez a mo-ág.hová szülje az ember?most én is eltört lábbal ülök itthon és kivagyok akadva hogy 1 hónapi táppénzem nem több 18.000-él.s ha még gyerekem lenne akkor levegővel etetném?így sem tudom hogy mi lesz velem.nektek mi a véleményetek?
2010. szept. 10. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%

Kinában meg azokat adóztatják akik nem tartják be az egy család egy gyerek korlátot.


Jobb lenne ha csak olyan családok vállalnának babát akik fel is tudják nevelni anyagilag megengedhetik.

Ha valaki 20 vagy 40 éves korában éri el ezt az még nem gáz az a gáz ha úgy szül hogy csupasz a segge és mindent kérnie kell meg segélyből nevel vagy még Ő maga is gyerek.


Ha én ülnék a parlamentben nem foglalkoznék a népességfogyással mert mindenkinek a magánügye hogy lesz-e gyereke v. nem.

2010. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ezt én is hallottam,én is kibuktam...habár mi szeretnénk a vőlegényemmel kisbabát,de bele kellene gondolni abba,h mi lesz azzal a gyerekkel,ha nem akarják???szegénnyel úgy sem fognak foglalkozni,mert csak azért szülték meg,mert nehogy adót kelljen fizetni...ez annyira szomorú:(
2010. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Igaza van a 2. nak... mennyivel jobb ha megszülik de nem várják.

Anyukám Ratkó gyerek és bár örültek neki mert egyetlen lány lett a családban de mondta a nagyim hogy ha nem lett volna kötelező megtartani nem vállalta volna...

2010. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Carmen22, én csupasz seggel szültem gyereket, most már kettő van, dolgozom én is, jól élünk. Ha mindarra vártam volna, miket írsz....
2010. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

szerintem mindenki döntse el hogy akar vagy nem és ne akarja még ezt is az állam megszabni és ha vki nem úgy áll anyagilag akkor mi van?annyira nagy a szájuk azoknak akik ott fent ülnek mert nem ismerik a hétköznapi emberek napi küzdelmeit hogy mindig legyen mit enni,hogy a rezsi fizetve legyen és persze az hogy az ember egyáltalán dolgozni tudjon.ahogy tudok elhagyom ezt az országot.úgy búzditanék minden fiatalt hogy hagyjunk itt mindent de hát ez nem lehetséges:(

akkor majd rájönnének odafent hogy mi a helyzet.

2010. szept. 10. 14:27
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez kicsit olyan, mintha megbüntetnék azokat, akiknek (még) nincs gyerekük. Komolyan az eszem megáll, mintha ez valami bűn lenne...
2010. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
én pl pcos vagyok és nehez jön össze a baba de azért nem fogok örökbe fogadni hogy legyen.ha nem lehet sajátom másé sem kell
2010. szept. 10. 14:44
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

14-27nek..


nem sértődést szeretnék csak próbáltam úgy leirni hogy inkább az a bosszantó ha úgy szül valaki fiatalon hogy a gyermekvállalást és a juttatásokat tartja az ellátás egyetlen módjának és élősködik a rokonokon.


Az hogy dologozol bizonyitja egyértelmüen hogy nem neked cimeztem azt a mondatot..

2010. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt,akiknek már 10 éve nem jön a baba. Sokszor elvetélt a nő, valami probléma miatt sohasem sikerül szülnie. Milyen lenne már őt is megadóztatni. Amikor fizetné az adót eszébe jutna, hogy még egy kisbabát sem sikerült szülnie. Vagy csak annak kellene adóznia aki nem akar gyereket?
2010. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ez az, ezt hogy fogják tudni bebizonyítani azok akik tényleg akarnak gyereket, csak nem jön össze? Talán az orvostól kell majd kérni igazolást hogy igenis x éve próbálkozunk de nem jön össze? Ezzel az erővel sok orvos lefizethető lesz és bizonyos összegért kiad majd igazolást bárkinek.
2010. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!