Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nekem nagyon bejön és fél éve "együtt" vagyunk de nincs kimondva. Multkor hallottam, hogy felhivott magához aludni (haha) egy másik csajt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
elég rosszul esett és képtelen vagyok benne megbízni így, lehet ezalatt a fél év alatt másokat is felvitt és tulajdonképpen megteheti de nekem pl nem jutott eszembe más fiuval lenni mert gondoltam biztos rosszul esne neki.a barátnöim szerint hagyjam a fenébe de nem tudom:(
2011. jún. 5. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a "felhívás" komoly volt, akkor hagyd a fenébe, De az is egy megoldás, ha rákérdezel az együtt járásotokra, hogy ő ezt mennyire gondolja komolyan, mit jelent számára. Lehet, hogy ő csupán barátságot akar veled.
2011. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ő nem akar kapcsolatot, de nem barátok vagyunk nem is szexbartnerek de nem is kapcsolat szoval ilyen köztes állapot mert joformán olyan mintha együtt lennénk, hétfőn találkozom vele de olyan messze van még
2011. jún. 5. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy gondolom, hogy ha szeretne téged ez a pasi, akkor már rég komolyra fordult volna köztetek. Szerintem jó ez így neki, hogy néha kap egy kis női törődést, szeretetet...ja és persze szexet. Főleg, felhív mást magához...egy pasi szerintem nem véletlenül hív fel magához egy lányt. De te ismered, nem mi. Viszont a boldogságot, és azt, hogy valaki megbecsül, nem ennél a palinál fogok megtalálni.
2011. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!