Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szólnátok? Én...

Ehhez mit szólnátok? Én kiborultam.

Figyelt kérdés

Most szültem.

Ma mehetünk haza. De a párom már közölte hogy holnap megy ki a haverjahoz a házánál segíteni egész délutános program tuti!

4 napos a lanyunk és ezt csinálja??

Nem otthon kéne nekem segíteni?

Nincs más segítségem csak ő.

Erre neki ez fontosabb.


2022. febr. 3. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos kiakadnék. Ennek nem most van az ideje. Amennyiben mások is osztják ezt a véleményt, akkor mutasd meg az itteni válaszokat. De lehet csak nekünk felháborító.
2022. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
99%

Elég fura. A haverjának miért van rá szüksége? Most költözik? Vagy vmi olyan munka, amihez csak a párod ért?

Eddig nem volt ilyen a párod?

Nem azt mondom, hogy most egész nap üljön otthon, de azért tényleg ne menjen el egész napra, amikor neked is jól jönne a segítség.

2022. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
89%
Hát én biztos képen röhögném és megmondanám neki, hogy a kis kofferjét is viheti a szarjaival mert a lányomnak egy apa kell, nekem meg egy férfi. 🤷‍♀️ Ilyen here jobb ha nincs a háznál.
2022. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
99%

Én biztos leállnék veszekedni vele.

Anno a férjem alig várta, hogy hazamenjünk, végre család lettünk. Ez az az időszak amikor összeszoktok, amihez ő is kell. Ráadásul neked szükséged van a pihenésre.

2022. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan borultál ki.
2022. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
91%
Párommal mi már a legelején megbeszéltük, hogy 2 hétig itthon lesz velünk. Nálunk orvosi ajánlás, hogy 2 hétig a nő ne csináljon semmit (apa fürdeti, pelenkázza a babát, anya az ágyba kapja a kaját stb.). Szóval én biztos elküldeném a p*csába, ha ilyet csinálna.
2022. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
91%
Angyali mosollyal közölném, hogy rendben, de akkor ottalvós cuccot is vigyen, mert haza már nem kell jönnie. Pancser.
2022. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
21%

Még nem fogja fel, hogy apává lett, remélem ez változik.

Amúgy néhány órát azért ki lehet bírni nélküle,nem vagy beteg, csak legfeljebb gyenge.

2022. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
84%

8-as: ezért az utolsó mondatodért nézz magadba és szégyelld el magad! Komolyan, sikerült egy ilyet ideböfögnöd???

Családdá válni kell... és éppenséggel egy ilyen szenzitív időszakban az ilyen cselekedetek, amiket a férj leművel, nem ezt hivatott elősegíteni. A te mondásod meg egyszerűen érzéketlen és bicskanyitogató, tekintve a helyzetet. Még esetleg meg is állná a helyét, amit mondasz, ha nem egy frissen szült anyukáról lenne szó, a 4 napos csecsemőjével egy olyan élethelyzetben, amiben soha nem volt még. Gratulálok az empátiádhoz!


Kérdező, Sajnálom a férjed egy pöcs. És sajnos az is borítékolható, hogy a gyerek körüli teendőkben illetve a megváltozott életetekben sem sok jóra számíthatsz tőle.

2022. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
94%
8: Legfeljebb gyenge? Elég sokan nincsenek jól, nehezen mozognak, fájdalmaik vannak. Sokkal biztonságosabb, ha valaki van még otthon. Főleg, hogy ez lesz a legelső napjuk otthon. Ilyenkor azért szerintem a család a prioritás. Főleg, ha nincs más segítség és az anyuka egyedül van.
2022. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!