Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Herpesz van a számon és...

Herpesz van a számon és teljesen kiborultam lelkileg hogy még egy puszit sem adhatok a babámnak. Van aki így járt?

Figyelt kérdés

Folyamatosan előjön a herpeszem de van hogy észre sem veszem csak amikor már sebes.

Így soha nem merek neki puszit adni sehova mert félek h elkapja.

Annyira összecsókolgatnám de amíg ki nem találnak valamit erre a betegségre addig nem fogok tudni.



2016. aug. 3. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, pont ma is kijött:-(

Nagy odafigyelés kell, h ne érjek hozzá!

2016. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled! Nekem is iszonyat sok herpeszem van és egymás után jönnek elő.Mire lemegy 1 arra jön egy újabb.. nem tudsz mint csinálni nekem a kinai olaj az a jó mentolos az segít csak a többi gyógyszertári zovirax meg tarsaitol csak megszívja magát és mégnagyobb lesz.. bír ki nem tudsz mit tenni sajnos.. kitartas jobbulást!
2016. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a pici ?
2016. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tőlem még soha nem kapták el,3 gyerek van.Az is igaz,hogy mindhárom terhességem alatt volt vagy 2x,és a doki azt mondta,ez nagyon jó,mert az ellenanyag átjut,így a gyerekek nem lesznek herpeszesek.Hogy tényleg ezért van-e nem tudom,de az tény,hogy egyiknek se volt soha(24,8,4 évesek a gyerekeink).Én Virolex-et használok(már vagy 20 éve),nekem nagyon bevált,3-5 nap alatt teljesen eltünteti.
2016. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

6 hónapos.

Igen mondta a dokim h 6 hónapig védett mert az ellenanyag a terhességem alatt átkerül az ő vérébe, de ez nem ez csak fél év és nem is 100%.

Mikor lesz már ellenszer? :_( ez egy kín.

Sajnos nekem nem csak a számon szokott kijönni, és így méginkább rettegek h elkapja.

Ebben a betegségben nem az a rossz h fájvagy h csúnya, hanem az h fertőz

2016. aug. 4. 00:21
 6/13 A kérdező kommentje:
És nekem a szülés óta folyamatosan mire eltűnik az egyik jön a másik hiába szedem a vitaminokat
2016. aug. 4. 00:23
 7/13 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok.Jaj,nekem ritkult,mióta az elsőt szültem(előtte ha csak olyan kajára gondoltam,amit imádok,már "kicsapta' a számat).A 3. után meg kifejezetten ritka lett(évi max. 2)Miért,hol jön még ki?Arcon(volt ilyen az egyik barátnőmnek).Vagy nemiszerven?
2016. aug. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt, anyukámnak viszont nagyon sokszor.

Egyszer hallotta, hogy fokhagyma levét és pépet kell ratenni, amikor indul, úgy hogy nagyon csípjen. Egyszer kiprobálta, utána többet sosem jött elő.

2016. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is viszonylag gyakran van.

3gyerekem van nekem is.egyiknek sem volt meg soha.pedig En adtam puszit,csak ha epp van a szamon herpesz akkor a buksijukra.

Nekem is volt mindharon terhessegem alatt.lehet ezert nem kapjak el tolem?

Egyszer nekem is eldurvult olyan szinten,hogy az arcomon is oriasi sebek lettek,az orromon kivul belul szinten,es szinte az egesz szam egy herpesz volt.ez meg tini koromban volt 2hetig ki se mentem a lakasbol.

2016. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első hat hétben életveszélyes a babák számára. Hat hónaposan ha nincs herpesz a szádon ami aktív akkor nyugodtan adhatsz neki puszit! Értelemszerűen nem a szájára.

Egyébként, ez úgy működik hogy valakinek van hajlama rá van akinek nincs. Egyszer sem biztos hogy a babád elkapná tőled. Az én exem akkor sem kapta el mikor csókolóztunk. Nem volt rá hajlama.

Arra ne várj, hogy lesz rá gyógyszer mert a vírusra nincsen ne úgy éled le az életed hogy nem puszilod meg ez miatt a picit! Immunerősítés kellene neked.

2016. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!