Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szja visszatèritès,valóban...

Szja visszatèritès,valóban ennyi lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly gyeden+januàrtól tàppènzen voltam. Aztàn augusztustól a gyed mellett cseden voltam idàig. Novembertől pedig màr gyedről gyesre vàltottam.

Na szóval,a bèrpapirjaim alapjàn összeadtam a levont adóelöleget,ami közel 600ezer Ft.

Nem vettem igènybe csalàdi adókedvezmènyt,sem csalàdi pótlèkot(mindegyiket fèrjem kapja) Cègem a kifizető helyem. Adó papirt (M30) mèg nem kaptam.

Ez az összeg amit kiszàmoltam valós lehet? Ennyi jàr(na) vissza??

Köszönöm ha vàlaszolsz!😊😊😊😊


2022. febr. 5. 21:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van igen,de az ebev-en semmit nem mutat nekem.. nem èrtek hozzà..🤷🤔😅
2022. febr. 6. 20:33
 12/14 anonim válasza:
Ebev szolg-ba a Járulékadat-kivonatot keresd, azt kérd le 2021. évre január-december időszakra, kiadja. Szerintem maár a decemberi 08-asokat is feldolgozták (most már a januárit kell beadni jövő hétfőig), így látni fogod már a teljes évet és össze tudod számolni
2022. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Pont nem règ csinàltam meg

Azt irja ki sikertelen feldolgozàs..


Nem èrtem mièrt.

2022. febr. 10. 14:19
 14/14 A kérdező kommentje:
El is felejtettem irni aztàn. Vègül annyit kaptam amit èn kiszàmoltam. 😊
2023. máj. 25. 05:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!