Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szoptatastol lesz kinyult,ur...

A szoptatastol lesz kinyult,ures zacsi egy no melle?

Figyelt kérdés
Sok ilyet latok,hogy irjak nok szoptatas utan megnyult csunya a melluk.Igy felemeult bennem a kerdes ez csak sziotatos noket erint vagy tapszeres babaval is megnyult ,ures zacsko marad?
2022. febr. 6. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nekem brutál bedurrant, ezért mindegy lett volna, hogy szopik vagy tápszer, mert amikor lement a duzzanat, plusz le is fogytam na akkor ko lett.
2022. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Anyukám a kézi fejést okolta érte. Biztos voltam benne, hogy "megöröklöm" (kötőszöveti gyengeségként), de nem. 3 év szoptatás se hagyott nyomot, még csak nem is lóg, melltartót se hordok.
2022. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A terhessegtol lesz az, mert a 9 hónap alatt kb minden esetben nő a mell is, szülés után pedig onnan is fogy az ember. A szoptatás már nem oszt nem szoroz rajta, csak jóval látványosabbá teszi, mert a teli mell kb úgy néz ki, mintha épp szilikonnal töltötték volna fel, az üres meg hm....
2022. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez totál genetika.


Én 2 gyereket szültem, fejenként 1 évig szoptattam őket.

A melleim ugyan olyan feszesek, csak 1 mérettel nagyobbak mint gyerekek elött.


Barátnőm nem szült, folyamat panaszkodik, hogs nem is akar, mert a mellei már most mint az öregasszonyoké.

2022. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Baratnom egy percet, ha szoptatott kb es megereszkedtek neki is, hiaba tapszeres a baba... En fel evig szoptattam es szinten masmilyen lett az akkori bajnok cicimbol... Ez van :(
2022. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Genetika.

Négy gyerekem van, mindet hosszan szoptattam, a mellem nem igazán változott, egész picit lóg, de ez 40 fölött már azért nem annyira ritka, de nem zavaró még most sem.

a növéremnek egy gyereke van, fél évig szoptatta, nagyon csunyán megnyúlt, lógós lett a melle.

A hugom nem szoptatott (nem tudott), szintén egy gyerekkel és neki is csunya lett.

2022. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon összetett.

Az első gyerekemet 6hónapig szoptattam. Mikor már nem volt tejem, a mellem ugyan olyan volt mint terhesség előtt (nem nagy, de kerek formás, feszes cicik)

A második babát nem szoptattam csak egy pár alkalommal, fejtem a tejet 3hétig. 2 félig üres tejeszacsi maradt....

Nem mondanám h csak a fejés miatt. Szerintem az sem mindegy h hány éves vagy. Mennyire hirtelen lett tej, és fokozatosan apadt e el stb

2022. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Számít a szoptatás, de idővel a gravitáció is, kb. az összes néninek lóg a melle, mindegy mennyit szoptattak.
2022. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Anyum nem szoptatott minket. Brutál zacskó mellei vannak.


Én 2 évig szoptattam. 4 éve választottam el. A melleim még nagyon gömbölyűek. Majd meglátjuk 20 év múlva :).

2022. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyreszt genetika, masreszt mar a terhesseggel megindul az atalakulas, szerintem tapszer adasaval ezt nem lehet meguszni.
2022. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!