Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék megszabadulni a...

Szeretnék megszabadulni a gyermekjóléti szolgálattól. Hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az alapellátásból (ami a semmi) kikerülni? A párom rámküldte Őket mondva hogy eltűntem, nem tűntem el, 2 utcával arrébb a saját ingatlanomban voltam. Mindegy. Mivel a házamban szieszta kályha van, ezzel fűtöttem aznap, viz akkor pont volt ugyan de melgviz nem mert probléma volt a villannyal. Mindegy. Ezt megtudta a gyerekjólétis és védelembe vették a fiamat. Aznap este azért aludtunk ott a komfortos ágyban ágyneműkkel, mert Pesten esti kijárási korlátozás volt. A párom meg csinálta a hisztit. Na mondom én ezt nem hallgatom.

2022. febr. 9. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan csak azért vették védelemben mert éppen nem volt melegvíz? Ne haragudj, nem akarlak gyanúsítgatni, de azért ennél több szokott a háttérben lenni.
2022. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Most alapellátás vagy védelembe vétel? Nem ugyanaz.

Amugy meg működj együtt velük együtt. Normalis ember gyerekrt nem veszik védelembe egy bejelentés alapján

2022. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz azért jóval több és nem egy egyszeri eset kell,amit könnyen lehet korrigálni,hogy egy gyereket kiemeljenek.

Bocs. De annyian élnek kb putriban alap víz nélkül kútról hordva a vizet. Melegítve az esti fürdéshez, és még sem veszik el a gyereket.

szóval ez nonszensz amit összehordassz.

2022. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell összkomfort. Emiatt nem vesznek védelembe gyereket
2022. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor alapellátás vagy védelembe vétel? Nagyon nem mindegy. Amúgy meg együtt kell működni velük, és akkor idővel megszüntethetik.
2022. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen, mi meg a hülyék vagyunk, akik ezt el is hisszük.

Te maga vagy a mintaanya, csak a csunya gobosz szervek basz.gatnak.

2022. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Csak én nem értem? Nem volt áram, tehát melegvíz se (gondolom nem ment az átfolyós melegítő?),és ezért komfortos ágyon aludtatok, mert Pesten kijárási korlátozás van (nincs)??

Mondjuk az írásképed alapján valószínűleg nem véletlenül vették védelembe a fiad.

2022. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyobb és többször is előfordulo probléma lehet ha gyermejolitisek rád szálltak.
2022. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan hazudsz és van itt más is. Ennyiért nem vesznek védelembe gyereket.
2022. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Miért szülhet bárki?

Csak a gyereket sajnálom

2022. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!