Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tud egy férfi azzal a...

Hogy tud egy férfi azzal a tudattal élni, hogy eltitkolja, hogy gyereke született?

Figyelt kérdés

Amikor csak lefeküdt valakivel, terhes lett a lány, O lelépett és aztán mindent hátrahagyva úgy csinál, mintha semmi nem történt volna és éli világát, meghazasodik, családot alapít és soha nem mondja el a családnak, szüleinek, jövendőbeli feleségének, hogy már van egy gyereke akivel nem foglalkozik.


És igen, én vagyok az érintett nő, akit egyedül hagyott ezzel. Nem kértem tőle igazából semmit, mégsem érzem ezt teljesen fernek... Azt meg végképp nem tudom felfogni, hogy valaki hogyan tud hazugságban élni.


2022. febr. 10. 14:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
37%
Gyerektartást fizet?Elismerte hogy ő az apa? Borítsd ki a bilit a családjánál
2022. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ő tudna neked választ adni, szóval oda címezd a kérdésed...
2022. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek. Egy futó kapcsolatba bevállaltál egy nem tervezett gyereket. Nem csak a férfi itt a gond.

Amúgy honnan veszed, hogy nem tud róla a felesege?

2022. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
77%

"Borítsd ki a bilit a családjánál"


Minek? Azon kívül, hogy magát kb a földig alázza vele, mi a faxnak kellene ezt tennie?

2022. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
100%
Apám 40 éve egész szépen. Ha nem foglalkozik vele, nincs is.
2022. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
91%

Ezt ő tudja neked megválaszolni, ahogy azt is, tudja-e a felesége.

Ha akarod, perelheted, akkor kötelezik fizetésre, akkor is, ha nem akarja, de egyben jogai is lesznek a gyereked felé. Ezt neked kell mérlegelned, mivel jár a gyereked jobban érzelmileg, ha ennyire nem akarta az apja, de mondjuk az sem utolsó szempont, hogy ha muszáj elismernie, örökölhet tőle egyszer.

Egyébként lehet neked is párod, nekem is lett két gyerekkel, szóval nem lehetetlen - ha ezt a részét nem érzed fair-nek, hogy ő kezdhetett új életet - bár én társtól függetlenül örülök, hogy vannak a gyerekeim, hisz ők a családom.

2022. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
17%
Lehet bolond vagy és nem akar veletek foglalkozni🤷
2022. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
69%
Te nem kértél tőle semmit, akkor most mit duzzogsz? Amúgy lehet tudja a családja, és akkor mi van?
2022. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:

#1 Én nem fogok jelenetet rendezni... A saját családja amúgy sem az én dolgom.


Részemről nem kalandnak indult, de benyeltem a szép dumakat és hamar megtörtént köztünk minden. Aztán persze nem sokkal később kiderült, hogy nem is akart ő semmi komolyat.


Az abortusz viszont nekem nem fért bele.

2022. febr. 10. 14:21
 10/106 anonim ***** válasza:
87%

"...de mondjuk az sem utolsó szempont, hogy ha muszáj elismernie, örökölhet tőle egyszer."


Ezt nagyon egyszerűen ki lehet ám küszöbölni

2022. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!