Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit van kézben az 5hónapos...

Mennyit van kézben az 5hónapos baba?

Figyelt kérdés
Gyötröm magam egy ideje. Születése óta nem volt sose az a fajta baba aki csak kézben van el. Nagyon de nagyon ritka volt az hogy felkelőét vennem mert csak úgy volt el. Persze attól felvettem de sokszor látni lehetett , hogy kényelmetlen neki fekve jobban szeretett(szeret) lenni mai napig. De már most nagyon bűntudatom van hogy alig van kézben :( már most ugye nehéz is közel 10kg sokáig nem tudom fogni. Anyukám azt mondja hogy azért nem szeret hason se lenni meg azért olyan kis "penye" mert nem volt sokat kézben. Nem erős a háta. :(
2022. febr. 10. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem ettől lenne erős a háta, majd kialakul...


Nekem most 1 éves a kislányom, és őt meg nem lehet(ett) letenni, mindig "kenguru zsebben" volt rajtunk,

Sok barátnőm gyereke is ilyen fekvős, nyugodt baba volt.


Semmi baj nincs ezzel, ne legyen bűntudatod!!

2022. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsés vagy!
2022. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Orvosnál voltál vele? Ha gyenge az izomzata, az kezelést igényel
2022. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyenlőre védőnőnek mutattam hogy mit csinál hason vagy hogy mit nem de azt mondta semmi baj nincs vele tegyem többet hasra. Igazából hason nem nyújta a kezét ki, szorosan a mellkasához tarja csak.
2022. febr. 10. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked igényeinek kell megfelelned, nem az anyukádnak. Ugyan minek lett volna többet karban, mint igényelte? A mozgás(fejlődés)t, izmok erősödését amúgy is a szabad tér, a szabadon hagyás segíti leginkább, nem a folyamatos cipelés, már ha ez lett volna a szempont...
2022. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Àllandòan kèzben volt, ha letettem üvöltött.
2022. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök jól elvolt, 6 honapos korától meg egész nap kézben lenne, lehet te is hurcolhatod még eleget.

De ha egyszer nem olyan típus, nem szeret kézben lenni, inkább vele foglalkozz ne mások véleményével.

2022. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem bírod sokáig fogni? Mert nem vagy hozzá szojva. Fogsz te még üvöltő 15 kgsat is végig ölben hozni a-ból b-be. Erősödj. Nem szégyen edteni ha gyenge vagy, de ha 10kgt se birsz el az baj.
2022. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Várj, mi van? 5 hónaposan 10 kiló, jól értem?? Bakker, akkor az a baba nem "kis penye", meg nem gyenge a háta, hanem szimplán kövér. Ez egy kb. 1 éves gyerek súlya.
2022. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h tényleg duci, ebből később baja lehet, nem kell tömni...
2022. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!