Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság ilyenkor...

Nem pofátlanság ilyenkor menni? Ti rossz néven vennétek, örülnétek neki, ha az unokatestvéretek ilyenkor menne látogatóba?

Figyelt kérdés

A nagynénémékhez megyek márciusba. Én az ország egyik végébe, ők a másik végébe laknak. Most február elején mentem volna, de sajnos megbetegedtem, már 2 hete itthon vagyok.

Márciusba lenne alkalmam még menni, március 10-től 14-ig. De az unokatesóm 16-ára van kiírva a második gyerekével.

A nagynénéméknél lennénk, nem az unokatesómnál aludnánk.


2022. febr. 11. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem érdekelne. Se az ő, se a te helyedben.

A kiírt dátum az sem szentírás. Akar előtte 1-2 vagy utána 1-2 héttel is bármikor jöhet.

2022. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem akkor nagyon nem hiányoznál.
2022. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
A helyedben inkább máskor mennék. Mondjuk egy hónap múlva, amikor már a gyereket is meg lehet nézni.
2022. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék a helyedben. Ne zavargolódj ott.
2022. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezz rá, hogy nem bánják-e. Akkor lehet zavaró, ha a baba kicsit előbb érkezik és a nagynénéd menne segítene már az első napokban is.

Egyébként szerintem nem gond, de ezt tőlük kéne megkérdezned.

2022. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha megszületne a gyerek, akkor rákérdezel, hogy ne halaszd-e el inkább a látogatást. Ha pont ott leszel, amikor megszületik, akkor személyesen tudsz rákérdezni, nem zavarod-e őt ott. Ha igen, akkor gyere haza előbb.

Ha pedig nem születik meg a gyerek, akkor nincs miről beszélni.

2022. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezd meg oket, engem pl. elso gyerekkel zavart volna, a harmadiknal viszont mar nemannyira erdekelne, ha atjossz, es jatszol a nagyokkal :D
2022. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha ő meghívott, akkor neki nem gond. Azért készülődés előtt még kérdezz rá, hogy nem probléma-e a baba miatt.
2022. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!