Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnőm...

Az egyik legjobb barátnőm kisbabát vár. Mivel nekem teljesen szürkezóna a babavárás megfelelő lehet egy ajándékutalvány? Túl személytelen?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm babát vár. Mivel én még végzős egyetemista vagyok és eddigi életem során ő az első várandós barátnőm, arra gondoltam, hogy a látogatás alkalmával meglepném egy 10ezer Ft-os Brendon utalvánnyal és egy üveg kovászos uborkával (ez a poén része, mióta babát vár, folyamatosan uborkát és savanyú káposztát eszik).

Mivel nagy a távolság kettőnk közt, ezért ez lenne az utolsó találkozónk a szülése előtt (természetesen veszek ki egy apartmant, gyors covid tesztet is mindenképp csinálok, mert egy másik barátnőm pont a COVID miatt vetélt el), így fontos számomra, hogy hasznos és megfelelő ajándékkal készüljek.

Az utalvány megfelelő lehet? Nem túl személytelen? Örülnétek neki? Ebből végülis azt vesz(nek), amit szeretnének vagy kipótolhatják ezzel az összeggel, haszontalan/5+1. ajándékot nem szeretnék venni.



2022. febr. 13. 09:34
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Illetve lemaradt, hogy bármilyen más ötlet/vélemény nyugodtan jöhet! Köszönöm :)
2022. febr. 13. 09:34
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jobb, mint odavinni az 55.újszülött ruhácskát meg haszontalan játékot. Az utalványt meg bizonyos időn belül bármikor, bármire felhasználhatják. Én örülnék neki, és értékelném a gesztusod, hogy gondolsz ránk, tuti nem agonizálnék, hogy miért “csak” utalvány, főleg, hogy még nincs is tapasztalatod ezen a téren.
2022. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletes.
2022. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
16%
Jó, bár ha legjobb barátnő, akkor csak ismered annyira, hogy tudod minek örülne
2022. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Én is utalványt kaptam anno, mondjuk én DM-eset. Örtem neki, egy csomó mindent tudtam ott venni és olyan dolgokat, amiket és amilyeneket akartam. Jobban örültem annak, mint a 68as hosszú újju vastag rugiknak, amiket rá se tudtam adni a gyerekre, mert nyáron a legnagyobb kánikulában volt 68 a mérete.
2022. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%

Többet ér, mint a tizenötödik rugdalózó, amit hamarosan kinő!

.

Nem ismered/ismerheted a baba ruhatárát, ezért nem is tudhatod, mire van éppen szüksége.

Ajándékutalvánnyal viszont anyja tud szabadon dönteni.

A fentiekből következik, hogy a legtökéletesebb megoldást választanád az utalvánnyal.

2022. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%
Az ajándék jó, de én nem örültem volna a Bendonba szólónak. Drága, és a 10ezerből max 2 rugit tud majd venni. Én DM kártyát vittem, de még azt is előtte kipuhatoltam, hogy járnak-e oda. :)
2022. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
ajándék helyett utalványt akartam írni, na
2022. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
94%

Tökéletes! Én jobban örültem az utalványoknak, mint a 20ezredik ruhának stb.

Nekem a dm-es rossman-os volt a kedvencem. A barátnőm kikötötte h legalább 1 dolgot magamnak is vegyek ☺️

Mikor vásároltam lefotóztam h milyen szép fülbevalót "vett nekem"

2022. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%

Az utalvány a legjobb döntés, és mégis viszel mellé valami tárgyi ajándékot is.

Teljesen felesleges lelkiismereti kérdést csinálni ebből. Ilyenkor, ha csak 5-10 ember vesz mindenféle ajándékot, abban lesz legalább 3-4 rongyi, rágóka, csörgő, meg néhány ruha, ami nagyon cuki, de teljesen használhatatlan egy újszülöttön, csecsemőn. Lásd 0-3 hónaposra kardigán, megkötő nélküli sapkák - s bár lehet megkötőt varrni rá, nem tudsz mit kezdeni tíz 38-40 cm-es sapkával, mert max. 2-3 bőven elég, 2-3 takaró, amikor ti már megvettétek, ami tetszik.

2022. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!