Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnőm...

Az egyik legjobb barátnőm kisbabát vár. Mivel nekem teljesen szürkezóna a babavárás megfelelő lehet egy ajándékutalvány? Túl személytelen?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm babát vár. Mivel én még végzős egyetemista vagyok és eddigi életem során ő az első várandós barátnőm, arra gondoltam, hogy a látogatás alkalmával meglepném egy 10ezer Ft-os Brendon utalvánnyal és egy üveg kovászos uborkával (ez a poén része, mióta babát vár, folyamatosan uborkát és savanyú káposztát eszik).

Mivel nagy a távolság kettőnk közt, ezért ez lenne az utolsó találkozónk a szülése előtt (természetesen veszek ki egy apartmant, gyors covid tesztet is mindenképp csinálok, mert egy másik barátnőm pont a COVID miatt vetélt el), így fontos számomra, hogy hasznos és megfelelő ajándékkal készüljek.

Az utalvány megfelelő lehet? Nem túl személytelen? Örülnétek neki? Ebből végülis azt vesz(nek), amit szeretnének vagy kipótolhatják ezzel az összeggel, haszontalan/5+1. ajándékot nem szeretnék venni.



2022. febr. 13. 09:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%

Én azt szerettem a legjobban, ha valaki megkérdezte, hogy mire van szükségünk még! Nyilván ilyenkor mindig valami kisebb értékű dolgokat mondtam, vagy őszintén elmondtam, hogy úgy igazán már semmire. Utóbbi esetben jól esett, ha valami hosszú ideig beváltható ajándékutalványt kaptunk. Mondjuk már egy autósülés megvásárlásakor is tök jól tud jönni az a +10 ezer forint, amikor kinőttük a már megvett hordozót, vagy tök mindegy. Szabadabban költ az ember egy Brendonban is, ha tudja, hogy abból x ezer forint ajándék. :)

De azért alapvetően én azt javaslom, hogy kérdezz rá! Nekem lélektanilag valahogy nyerőbb volt, ha olyasmit kaptunk, ami még hiányzott és amúgyis meg kellett volna venni.

2022. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
35%

Ha esetleg valami kicsit exkluzívabbat akarsz, akkor itt vannak kifejezetten szép ajándék tárgyak, szettek. Én pl innen kaptam tenyérlenyomat megőrző készletet, magamtól nem vettem volna meg, de így nagyon örültem neki.


[link]

2022. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
32 és? Nem írta a kérdező hol lakik a barátnője, és ha pont ott? Istenem hogy mindenbe bele kell kötni..
2022. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Bocsi 32es nem neked szólt, 30as valaszolonak csak töröltek valamit vagy nem tudom
2022. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
60%
Tökéletes az utalvány. Akik itt vergődnek, nem értem, mit gondolnak? A kérdező gondolt a barátnőjére és meglepi valamivel, ez egy utalvány, és akkor? Tökéletes ajándék, nem értem, ajándék lónak amúgy sem nézzük a fogát, mert nem illik. De ha bezzeg Pepcos ruhát venne, azon parádéznátok, miért nem H&M-es...
2022. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
63%

35!


Ki vergodik? A kérdés az volt, hogy mi mit gondolunk. Van, aki örülne az utalványnak, van akinek még személytelen. Hála az égnek hogy nem vagyunk egyformák.

2022. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
56%
Inkább DM vagy Rossmann mint Brendon. 10.000 bol ott semmit nem veszel 🤷‍♀️
2022. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
87%

Akik szeri t a brendon nagyon drága, voltak már egyáltalán brendonban???

Ok, a ruhák valóban drágák, de egy csomó más dolog is van, ami egy baba körül szükséges, és az is előfordul, hogy az adott dolog olcsóbb, mint a dm-ben...

Én nagyon örültem volna egy brendon utalványnak a terhesség alatt. Sokkal jobban, mint a 4 vödör sudocremnek, a pepcos rágókáknak, cumisüvegnek, vagy a 3 játszószőnyegnek.

2022. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látom máshol is nagyon menő a jatszoszonyeg meg a Pepcoból bármi :D :D

Mi is rengeteget kaptunk ilyet, de nem nagyon örültem neki.

2022. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
38 igen pl mi voltunk mivel gyermeket várok. Minden kétszer annyi mint más bababoltban.
2022. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!