Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szex baba mellett? Nálatok...

Szex baba mellett? Nálatok hogy volt? Mit éreztetek lelkileg? Hogy indult újra a házasélet?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kisfiam, jövő héten megyek a 6 hetes kontrollra. A párom számolja a napokat, alig várja, hogy együtt lehessünk. A 23. héttől (aug. eleje) veszélyeztetett voltam, nem lehetett szeretkezni. Megértem, hogy már nagyon vágyik rá, de én jelenleg elképzelni se tudom. Minden gondolatom a baba körül forog, és energiám sincs hozzá. Mi van, ha akkor sír fel, mikor együtt vagyunk? Attól félek, hogy szex közben is rá gondolnék, illetve így el se jutnánk odáig, mert nem tudnék ellazulni. Fizikailag semmi bajom. A gátsebem két nap múlva már nem éreztem, nem is látszik.
2008. dec. 16. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem, szerintem ez teljesen normális.Hatalmas változás ez az ember életében, próbál megfelelni, szüntelenül aggódik, hogy jól csinálja e..

Én mégis rávettem magam 6 hét után, mert tudtam, hogy ahogy egyre több idő telik el, úgy lesz egyre nehezebb "visszarázódni". Így is olyan furcsa volt eleinte mintha először kamaszként bénáznánk:)) Pedig mi csak 6 hétig nem voltunk együtt.

Azon is paráztam, hogy vajon mi változott odalent?

Ráadásul akkor legelőször fájt is kicsit, síkosító használatával 2-3 hétig nem sok örömöm telt konkrétan az együttlétben:(

De egyszercsak visszaállt a rend, és a párom sem érez változást szerencsére.

Ettől én is megkönnyebbültem hogy működik a szex újra és ez nem okoz újabb feszültségeket a kapcsolatban.

2008. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És könnyen kitudtad arra az időre a gondolataidból zárni a Babót? Én legfőképp emiatt aggódok, hogy nem tudok majd másra gondolni, csak hogy ott szuszog a másik szobában, és bármikor felsírhat.
2008. dec. 16. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így voltam, 6 hetes kontroll után rávettem magam, mert nálunk 5. héttől tilos volt a sex, mert véreztem stb., szóval veszélyeztetett voltam. Hát mondhatom, hogy az első nekem rossz volt, de a páromnak nem (legalább). Utána kezdtek helyre jönni a dolgok, de a mai napig (3 hónapos a babánk) hetente 1-2szer jön csak össze a dolog, mert vagy én vagyok hulla fáradt, vagy neki nincs kedve. Szencsére türelmes, így ha valami nem úgy sikerül, csak magához ölel, és megnyugtat. :)

Én el is mondtam neki, hogy nem kívánom mostanság annyira a dolgot, ezért nem is akaratoskodik, elég megértő ilyen téren.

Üdv

2008. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hónapja szültem,de a szexuális életünkkel sosem volt baj.

Azért,mert szülők lettünk,egymásra ugyanúgy kell figyelnünk,mint eddig.

Rengeteg örömforrás létezik,aminek a párod örülne...

Erőlted meg magad a kedvéért!

2008. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg kevésbé görcsösen felfogni (tudom ez nagyon "jó" tanács)de mi van akkor ha felsír a baba ? végülis semmi :) akkor abbahagyjátok, és mikor tudod hogy hosszasabban alszik, akkor összebújtok. Akkor is ha ez nem este van hanem délután, vagy hétvégén is napközben vagy ilyesmi...

Szóval összejön ez hidd el:)

Ha evett, ki van cserélve a pelusa és álmos is akkor ő nyugodtan alszik, gondolj erre.

2008. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi végigszerelmeskedtük a 9 hónapot és nem is bírtuk ki a 6 hetet örömszerzés nélkül (létezik szex behatolás nélkül is!). Én is úgy gondolom, hogy azzal, hogy anyák lettünk, attól még a férjünk szeretője is maradtunk. Ha meg felkel a bébi (volt rá példa), akkor egy kicsit jobban el lesz húzva az összebújás. Mindehhez persze kell egy olyan partner, aki nagyon-nagyon figyel rád, aki mellett teljesen el tudsz lazulni. Nálunk kb. az első 10 aktus síkosítóval történt, a varrás és a szoptatás alatti szárazság miatt.
2008. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Na hát nálunk sajnos nem állt helyre. Nem is tudom miért. Sok volt az anyagi gond és sajnos az ebből adódó feszültségek miatt nagyon sokszor megbántottuk egymást, pláne én érzem hogy sokszor meg lettem bántva és vhol meghalt bennem vmi, és nem tud már működni ahogy kell. Érzem vhol bennem van a baj, mert a párom kíván, de nem tudok mit tenni vhogy nem megy nekem. Ha bele is kezdünk kizökkenek, zavar minden apróság, nem tudom magam elengedni, nem jó semmi sem. Annyira bánt ez már néha.

A gyerekünk is ahogy egyre nagyobb most másfél múlt, egyre nehezebb megoldani. Este nincs gond az alvásával, de addigra meg én olyan hulla fáradt vagyok hogy nem megy. Meg mintha félnék valamitől, olyan belső aggódás ez, vagy nem tudom leírni szavakban. Próbáltuk ezt már megbeszélni, de nem jutunk eredményre.

De örülök hogy másnak sikerült. Reménykedem egyszer nekünk is fog. Mert ez is nagyon fontos lenne a harmonikus családi élethez.

2008. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk jobb, mint előtte, már a terhesség alatt is nagyon jó volt, igaz először furcsa volt, hogy a pici ott szuszogott a kiságyban. De nekünk nem is a kicsi, hanem a nagy, aki 6 éves, ne keljen fel, és ne jöjjön át, inkább én ettől tartottam, de mikor elkezdtük, mindent kizártam magamból. Ugy voltam vele, hogy nem fosztom meg magam a jótól, és ráadásul az a sok feszültség is kijön belőlem.

Engem még ami zavart, hogy nehogy elkezdjen folyni a tejem....de már most ez sem zavar. Szeretjük egymást, és kész.

2008. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!