Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell betegen bevinni a...

Miért kell betegen bevinni a gyereket óvodába, iskolába?

Figyelt kérdés
Van 4-5 anyuka, akik állandóan behordják a gyerekeiket, a többit meg jól megfertőzik, és én meg a férjemmel folyamatosan esünk ki a munkából.
2022. febr. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert ha nem tennék, ők esnének ki a munkából. Nem egy atomfizika.
2022. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell minden héten kiírni egy ilyen kérdést?
2022. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és akkor így könnyebb anyucinak, hogy beb.ssza a gyerekét betegen, és a többi szív. Úgy megbüntetném az ilyeneket, mint a huzat.
2022. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyetértek. Nálunk ráadásul nem is az viszi betegen elsősorban aki dolgozik, hanem aki az alapítványi otthonban vakarja..
2022. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Kinek mi a betegség. Láz, hányás az, orrfolyás tüsszögés nekem nem az.
2022. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Hiába pontoztatok le. 🤷‍♀️

Nálunk ez az helyzet. Igen is felháborít mikor - és nem azért mert kisebbségi, - viszi a gyereket betegen, mikor nem dolgozik, vakarja a valagát. De szipog, hogy mikor jön adomány, dolgozni büdös, a csp meg a gyest elfüstölni nem baj..

Igen is felháborít, mert az én gyerekeim meg nonstop itthon vannak heteket. Lemaradnak mindenről, még a fejlesztésről is.

2022. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert ő nem akar kiesni a munkából, azt lesz*rja, hogy más miatta megy tappenzre.
2022. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyet én se értettem soha..

A gyerek úgy köhög, majd megfullad, taknya-nyála egyben, de azért beviszi, hadd fertőzzön meg mást is. Volt, aki hőemelkedéssel is simán bevitte. Nevetséges.. Ha beteg a gyerek, akkor menjen el vele GYÁP-ra, elvégre azért van! Nálunk volt ebből balhé, mert többen felháborodtak, hogy néhány gyenge elméjű anyuka nem fogta fel, hogy beteg gyereket nem viszünk iskolába. Az lett a vége, hogyha valamelyik tanár még reggel látja, hogy a gyerek nincs jól, köhög, tiszta takony, esetleg lázas is, akkor szól anyukának, hogy legyen kedves és vigye haza a gyermeket, ilyen állapotban nem iskolában kéne lennie. Ha napközben derül ki, akkor is odatelefonálnak, hogy amint lehet vigye haza és holnap ne is hozza, csak ha már jól van. Ez lenne a minimum! Elkeserítő, hogy emiatt külön szólni kell.

2022. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!