Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A BENU gyógyszertárakban és a...

A BENU gyógyszertárakban és a Rossmannban tényleg vannak ingyenes babaváró ajándékcsomagok?

Figyelt kérdés

Neten sehol semmit nem találtam róla, de egy ismerősöm állítja hogy ő kapott... csak épp nem tartom megbízhatónak ezt az illetőt. Fogok menni mindkét helyre a hét végén, de gondoltam addig megkérdezem, hátha van tapasztalata valakinek vele.

Ha van, mi az igénylés menete?


2022. febr. 21. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
DM-ről és Alma patikáról tudok, mindkettőnél előzetes regisztráció szükséges.
2022. febr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannnál a rossmann+ kártyához hozzáadhatod a babád adatait, ha megszületett és mindig van valami akció, de babaváró ajándékról nem tudok. A Müller honlapján viszont van a mi babánk program, ha oda regisztrálsz akkor küldenek egy kupont amit a Müllerben lehet beváltani egy pelenkaneszeszerre (van benne 2db pelus, 1 eldobható alátét és egy kis csomag popsitörlő.)
2022. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, köszi Nektek, ezeket tudom! ☺️
2022. febr. 21. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A baba mama tudakozó a DM-es.

Regisztrálni kell hozzá. Benusrol még nem hallottam.


[link]


Szerintem amúgy egyik se éri meg, főleg reklámok vannak benne, max egy cumisüveg, cumi, de eladják az összes adatod, telefonszámod.

2022. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!