Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek voltak azok a kérdések...

Melyek voltak azok a kérdések amik kiverték nálad a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Annak idején egy ilyen poszt alatt gyűjtöttük a legviccesebb, legidegesítőbb, leghajmeresztőbb kérdéseket az oldalról, bármilyen kategóriában. Nagyon jó mulatság volt olvasni. Biztos akad még itt olyan "régi katona" mint én és emlékszik még erre. A legeldásak közül a húsos-csontos trilóia és az anyuka aki az ikrei közül a lányát szereti.

Esetleg egy 2022-es verziót nem szeretnétek csinálni?



#nevetés #Legviccesebbkérdés #Kiverteabiztosítékot #Húsoscsontos
2022. febr. 28. 18:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


#10, én úgy emlékszem, ilyesmi volt a sztori: A kérdező nő volt, a bátyja pedig sokáig (40+ éves koráig) egyedül élt egy házban. 40x évesen megismerkedett egy 23-27 éves nővel, aki még egyetemre járt, de összeköltözött a férfival, ez pedig eszement módon szúrta a kérdező szemét, mert biztosan kihasználja, csak a pénze miatt van vele stb (időközben kiderült, hogy egyébként ő maga is a bátyja cégében dolgozik és kb 2 órában végez érdemi tevékenységet a 8ból). A fiatalabb nő sütött sütit - az nem jó, mert mindenmentes, tehát ehetetlen, nem finom, bezzeg a kérdező süteménye. Az nem baj, hogy a bátyjának tetszett. Majd a pontot az tette fel az i-re, hogy korábban a kérdező pakolászta a bátyja fagyasztóládáját, ott tárolta az otthon el nem férő levescsontokat, húsokat, ÁMDE!!!! a bátyja párja le akart valamit fagyasztani, ezért elpakolt néhány húst a csontos rekeszbe (vagy fordítva). Mindezt úgy adta elő a kérdező, mintha minimum a gyerekeit adta volna el rabszolgának a lány.

2022. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%

A híres Martin kérdései.

Egy botrányos családból származó fiatal srác, akinek a hugát gyakorlatilag "megszállta az ördög".

Még youtubera is töltött fel videókat, hogy bizonyítsa.


Itt egy kérdése:

gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-kapcsolat__10206495-felpofoztam-hugomat-hogyan-kerjek-tole-bocsanatot



Itt pedig az egyik youtube videója:

youtu.be/S6fUUOnU4Ls

2022. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Természetesen nem szószerint értettem, hogy megszállta valami. Csak kezelhetetlen, rém idegbeteg a kislány.
2022. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 09:59
 35/43 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 10:10
 36/43 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 10:13
 37/43 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 10:17
 38/43 A kérdező kommentje:
2022. márc. 25. 10:24
 39/43 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom volt-e


De az egyik kérdésben a csak anyatejes baba pelenkájában kukoricàt talàlt az anyuka, és erre a rejtéjre keresett választ.

Viszont eljutott oda, hogy valahogy átalakult a teje(????)😅

2022. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopt..



Nahhh

Megvan…



Jah meg kicsit másképpen.. a “nem tudom ki a magzat apja” kérdések.

Számomra hihetetlen, hogy vannak annyira sötét emberek, akik ha màr megcsalják a párjukat, akkor egyikkel sem védekeznek


( a megcsalást sem kommentálnám…. )Férfiak elvből hü.. lyék ehhez.. de egy nő… akinek viselni kell a következményt???

2022. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!