Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem biztos,...

Terhes vagyok, de nem biztos, hogy a páromtól. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha el is ítéltek, ne kezdjetek el itt szidni. Nem erre van szükségem most.

A férjem ma utazott el barátokkal, pénteken jön haza. A teszteket délután csináltam meg, mindkettő +.

5 hetes terhesség.

Ülök itt és egyszerűen minden erőm eltűnt, szorít a mellkasom, fáj a hasam.


Apasági tesztre gondoltam rögtön, de amit néztem, ott a 8. héttől lehetséges a mintavétel és a férjemtől szájnyálkahártyából kellene. Szóval még ha sikerülne is ez, egy hónapig akkor is úgy kellene tennem, mintha minden rendben lenne. Addig el sem mondhatnám neki. Ha pedig nem az övé, akkor hogy tudnék titokban tartani egy abortuszt?

Félek és kétségbe vagyok esve.

Amiket felvázoltam most, hogy hátha így megnyugszom kicsit:

1. Elmondom neki az egészet az elejétől, és bízom abban, hogy szeret annyira, hogy nem akar válni azonnal.

2. Nem mondom el neki sem azt, hogy terhes vagyok, sem pedig, hogy együtt voltam mással és valahogy itthon leveszem az apasági teszthez szükséges mintát tőle. Ha kiderül, hogy ő az apa, akkor elmondom neki, hogy babánk lesz. Ha nem ő az, akkor fogalmam sincs, mi lesz...


Nála jobb és tökéletesebb férjet, embert nem tudom, találhatnék-e.

Hülye vagyok, hogy egyáltalán szóba álltam mással, tudom. Visszacsinálnám az egészet, ha tehetném.


Írnátok pár bíztató szót?



2022. márc. 14. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/155 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tapasztalatom ezen a téren, szóval lehet, hogy hülyeséget írok, de számomra elég elképzelhetetlen és logikátlan, hogy tudj apasági tesztet csináltatni az ő beleegyezése (aláírása?) nélkül 🤔
2022. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/155 Miss Endzsi ***** válasza:
27%
Kell az engedélye a vizsgálathoz, de hátha le tudnád zsírozni pénzzel az orvost. Egy próbát negér.
2022. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/155 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt találtam így hirtelenjében.

Itt azt írták, hogy otthonról is elvégezhető az apa mintavétele.

"A feltételezett apa mintavételét az anyai mintával egy időben, vagy azt megelőzően is le lehet venni, ebben az esetben kérésre korábban postán el tudjuk juttatni a mintavételi eszközt."

2022. márc. 14. 22:39
 4/155 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Hajrá, kérd postapontra.
2022. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/155 anonim ***** válasza:
90%

Az 1.pontba ne nagyon reménykedj.

De ha megtartod, és kiderül, hogy nem az övé, az mégrosszabb.

Vetesd el sos.ben, egy nap alatt elintézed.

Az hogy félreléptél az csak egy dolog, az viszont baj, hogy nem védekeztél sem terhesség, sem betegségek ellen

2022. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/155 anonim ***** válasza:
98%
Akkora barom nem lehet, hogy nem hagy el. Hacsak nem éltek nyitott házasságban. Nem vagyok abortuszpárti, de szerintem ha elveteted akkor nem kell ezen filózni, hogy ki az apa, de nehéz lesz titokban megcsináltatni.
2022. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/155 A kérdező kommentje:

Nem élünk nyitott házasságban. Most lesz az első házassági évfordulónk...


Korábban, még a kapcsolatunk elején szóba jött a megcsalás, vagy hogy melyikünk mit tenne ilyen helyzetben.

Én mondtam, hogy nálam nem férne bele, mert oda lenne a bizalmam és mindig az jutna róla eszembe, hogy mit csinált, miért nem voltam elég jó.

Ő azt mondta, hogy amíg nem török az életére, addig szerinte ő nekem bármit megbocsátana, mert annyira szeret... Nem tudom, sosem gondoltam, hogy ezt esetleg a valóságban is "tesztelnem kell".

2022. márc. 14. 23:06
 8/155 anonim ***** válasza:
86%

A teszthez az engedelye kell. Titokban veszel nyalat tole ? Hamisitod az alairasat ? Ezek hivatalos dolgok. Ha kiderul siman mehetsz a bortonbe is.


Ne haragudj, nem tudlak sajnalni.

2022. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/155 anonim ***** válasza:
93%

Hat... Nem szoktam ilyet írni. De abortusz! Max azt mondod h elveteltel es műteni kellett.. Legalább védekeztetek volna :(

Nem félsz a nemi betegségektol?

2022. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/155 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg rendszeres partner, különben nincs olyan idióta ember, hogy védekezés nélkül csinálja…max aki még az oviban is megbukott, mert hülye volt játszani.

Viccet félre téve, mire a házasság ha 1 év alatt félre is mész???! Mi lesz esetleg 20 év múlva?!

2022. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!