Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amélia vagy Miabella név...

Amélia vagy Miabella név tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik az első kislányunk (nagyon várjuk már) és bajban vagyunk a névválasztás kapcsán.

Mia-nak szeretnénk becézni, de nem szeretnénk szimplán csak Mia-nak elnevezni (tudom, ez is létező név)


Az Amélia esetében(neveletlen hercegnőből “loptam”) tudom hogy az egyik beceneve Mia de valahogy nem az igazi…és a Miabella pedig szép, de valahogy hosszú… nagyon vegyes fogadtatása volt a 2 névnek a környezetemben.


Nem szeretnénk kiszúrni a kislánnyal, így a segítségeteket kérném. Nektek melyik tetszik? Esetleg van más tipp, ritkább, nem tucat névre?


Köszönöm!



2022. márc. 2. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyet ertek az elottem szolokkal. A Miabella mintha Mirabella lenne elirva, bennem ilyen Liliróza, Annaregina erzest kelt, vagyis csak ket random nev osszerakva egybe.

Az Amélia viszont nagyon szép. Ismerek egy kislányt, aki Amélia és őt is Miának becézik. Bar kulfoldon szerintme inkabb a Millie/Mila becezes ismertebb, de a Mia is abszolut érthető becezes. Szerintem szép a Mia is igy siman:)

2022. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Améliára szavazok. Szerintem szép név.
2022. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Tényleg nagyon hasznosak!


Jöhetnek még :D


Mindenkinek ment a zöld pipa

2022. márc. 3. 10:10
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

#11 vagyok

Azért latom, valakinek nem tetszett valami a valaszomban:D

2022. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Miabella olyan, mintha valaki nem bírná kimondani a Mirabellát

Miabella nagyon ciki lenne minden egyes bemutatkozáskor neki,

mindenki azt hinné, nem bírja kimondani a saját nevét.


Amélia és Mirabella viszont cool nevek mind a kettő.

2022. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Amélia egy szép, vállalható név.

A Miabella az a Belga bonbon olcsó Mülleres utánzata. És pont így is hangzik a név, érezni, hogy valami nagyon különlegeset és szépet akartak adni, de a vége egy furcsa hangzású, erőltetett giccsparádé lett.

2022. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miabella túl hercegnős, szép kislányos. Gondol bele milyen hülyén hangzana ha esetleg egy nem túl szép, túlsúlyos, rockzenét szerető lányod lenne.

Amélia még akkor is vállalható, lehet erőteljesebben becézni.

2022. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az Amélia nagyon szép.


Pár név amit még lehet Miának becézni:

Miriam

Miana

Mietta

Milana

Miléna

Minea

Mirella

Minella

Mirana

2022. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%

Én is azt hittem, a Mirabella lett elírva...

Ami nekem amúgy nagyon tetszett, de párom szerint giccses, így Mirella lett helyette.


Az Amélia annyira nem tetszik, de nem rossz. Egyik ismerősömnek nemrég született kislánya, így hívjàk.

2022. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!