Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik a legjobban...

Melyik név tetszik a legjobban? Melyiket adnád?

Figyelt kérdés
Dóra, Bianka, Kamilla
2022. febr. 16. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Dóra
Bianka
Kamilla
122 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kamilla. Csodaszép lágy hangzású, nőies, dallamos név.
2022. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Dóra ezek közül.

Bianka nekem személy szerint nem tetszik.

Kamilla igen, nagyon szép, csak most nagyon felkapott, legalábbis az én ismeretségi körömben nagyon sok született az elmúlt öt évben. Nekem ez visszatartó tényező, de megértem ha másnak nem.

2022. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Dóra. Rövid, egyszerűen nőies, nem különcködő.


Bianka azért nem választanám, mert szinte mindenki BiJankának mondja 😂 mint a Mariannt Marjannak 😅


Kamilla tényleg tucat mostanság. Nekem kellemetlen a hangzása is.

2022. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Én a Dórát, de Dorottya formában, nekem így jobban tetszik.
2022. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Én a Kamillát adnám ezek közül, de egyikkel sem tudsz mellélőni, jó nevek.
2022. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
A Dóra és a Bianka nekem egyáltalán nem tetszik. A Kamilla nem rossz.
2022. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a Dóra helyett a Dorottya változat egy dolog miatt jobb szerintem. 3 osztályban voltam, ahol mindegyikben 1-1 Dóra volt. Ugyanazzal cikizték őket. Engem Dorottyaként sose tudtak a nevemmel piszkálni. Erre sem árt azért gondolni. Később nekem is kevesebb idegeskedés, mert tudjuk milyenek a gyerekek.

Bianka név engem nem

fogltt meg. Kamilla nevet kapja jelenleg minden 5. kislány az ismerőseimnél.

2022. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta tetszik az a név, hogy Kamilla. Most hogy vegre jön a kisteso, adhatom neki a második kedvenc lany nevemet, a Kamillat. Erre most tényleg minden 3.ik kislány neve az, hogy Kamilla vagy Milla😂😂😂😂
2022. márc. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
#8 Na ezzel én is így vagyok. 7 éve eldöntöttük, hogy ha gyerekeink lesznek, akkor mi lesz a nevük (2 lány, 2 fiú név). Akkoriban még senki sem adta ezeket. Most pedig mindenhol ezeket olvasod... Most újratervezés van nálunk emiatt. Semmi ötletünk nincs.
2022. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Kamilla szerintem nagyon szép, én pl majdnem Kamilla lettem, utána a Bianka tetszik, utána pedig a Dóra. Dóráról egy rossz ismerősöm jut eszembe állandóan...
2022. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!