Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Hogyan dolgozzam fel, hogy a gyerekem autista?

Figyelt kérdés

Soha nem fogja nekem mondani tiszta szívből, szeretetből, hogy anya, szeretlek, hagyjál békén, nem érdekelsz, menj ki a szobámból, a barátaimmal akarok beszélni, egyedül akarok lenni, bulizni akarok menni.

Az is kérdéses, hogy egyáltalán megtanul beszélni. Semmi szeretetet nem ad, az empátia szintje nulla, elvan a saját világába.

Úgy fáj, hogy nem vihetem le a játszótérre, mert nem tud ott normálisan viselkedni.

A diagnózissal nem jobb lett, csak rosszabb.

A diagnózisig volt remény, de már nincs. Foglalkozáson tanítják neki, hogy kell járni. 4 éves.


2022. márc. 2. 17:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld felvenni a kapcsolatot ilyen önsegítő csoportokkal, mint pl. ez:


[link]


Több városban is vannak, és lelkileg is segítséget adhat neked, ha érintettekkel megoszthatod a bánataidat, örömeidet.

2022. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Hatalmas erőt és kitartást kívánok.
2022. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem hiszem,hogy fel lehet dolgozni.
2022. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
14%
Második gyereken gondolkodtok? Vagy lemondtatok róla, mint mi? Mindkét döntés nehéz...
2022. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Hatalmas erőt neked. Nálunk a (férjem fia)18éves fiamkén nevelem autista. És borzalmas dolog ,hogy soha az életben nem lesz önálló. Tud beszélni ,járni , képes egyedül mindenre. Csak majd arra nem lesz az hogy ha meghalunk eltartsa magát. És most még nehezebb lesz mert jön a kistesó és tuti ,hogy féltékeny lesz rá. És én moat kezdek igazán aggódni ,hogy mi lesz velünk.
2022. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy pszichológust.
2022. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
4%
Empátia bennem sincsen.
2022. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

Jöhetnek a piros pacsik:


Nem gondolkodtál rajta, hogy otthonba add?

2022. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
Méghogy feltétel nélküli szeretet... igen, addig, amíg olyan, ahogy elképzelted. Mintha anyámat hallanám.
2022. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, az enyém is autista, nyugodtan írj nekem, beszélgessünk! :)
2022. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!