Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha visszatértek dolgozni...

Ha visszatértek dolgozni gyerekek után, milyen lenne a tökéletes munkahely számotokra?

Figyelt kérdés

Bejárós? Home office? Részmunkaidős? Ahol lehet karriert építeni, vagy ahol fixen, biztosan alkalmaznak?

Fizetés mennyire fontos? Lehet kevesebb ha többet tudtok otthonról dolgozni?


2022. márc. 5. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahol nem b a sz nak ki rögtön,ha elmegyek 2 hét táppénzre. Nekem kezdetnek már ez,és ha tudom hozni-vinni oviba, tökéletesen elég.
2022. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Home office, rugalmas munkaidő, lehetőleg nem napi 8 óra, hanem ki van adva a feladat, arra egy határidő, és nem az az elvárás, hogy 8-tól 4-ig haptákban álljak. Most ilyen van, imádom, de nem volt mindig így.

De egy 4 órás, a közelben lévő állással is kiegyeznék, ahol nem megy el a napom az utazással.

A karrierépítés nekem soha nem volt szempont, bár nyilván nem árt, ha szereted a munkádat.

2022. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Opcionális home office, önálló munkavégzés, minimális "ba..ogatással" a főnök részéről. Világos követelmények, világos határidők, rugalmasság. Ne kelljen 8 órából 7-et azzal eltölteni, hogy úgy teszek mintha munka lenne, miközben a főnök is tudja, hogy épp most adtunk le egy határidős munkát, amin éjjel-nappal dolgoztunk és most nyugi van... Normális légkör, kollégák. Óvodával, iskolával összeegyeztethető munkaidő.

Ilyenem volt míg nem volt gyerek. Megszűnt míg odavoltam gyeden. Most a jogutód munkahelyre megyek vissza, kíváncsi leszek...

2022. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, ahova visszamentem:

6órában kötetlen munkaidôs home office, rugalmas munkáltató, a fônököm és a kollégáim támogatók, van fejlôdési lehetôség, jó a fizetés és az egyéb juttatások

2022. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es és 4-es! Meg tudnátok mondani milyen területen dolgoztok?
2022. márc. 5. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

2es vagyok.

Online magazinoknak írok egyéni vállalkozóként.

2022. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Multinál irodai munkakör

2022. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!