Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne vagy lett volna az...

Mi lenne vagy lett volna az az ok, ami miatt otthagynád vagy otthagytad volna a gyermekedet a szülőszobán?

Figyelt kérdés

Írd le azt is, hány éves vagy, férfi vagy-e vagy nő.

Hány gyereked van? Hány évesek? Milyen neműek?



2022. márc. 5. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Férfi hogy hagyná ott a szülőszobán?
2022. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
29/N egy 3 és fél éves kislány édesanyja. Akinek teljesen reménytelen hogy fel tudja nevelni,akár anyagi okokból,mentálisan sérült, bantalmazó, drogos/sittes "apa", család kitagadja, anyaotthon nem fogadja, hajléktalanság várna rá és a gyerekre...tinilányok, akik támogatás hiányában nem tudnák ellátni a babát.. Olyan szörnyű élethelyzetek vannak, hogy van akinek hogy ez a legjobb és legfelelősebb döntés a baba érdekében.
2022. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Belegondolni is nagyon szomorú:/
2022. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha férfi hagyná ott, akkor általában az anyuka neveli.
2022. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Le lehet pontozni, de ha egy csávó nem akar gyereket, akkor általában lazán eldobja a nőt is meg a gyereket is. Az érzelmi és fizikai terhet meg mint az esetek döntő többségében- megint a nő viseli, az egészségügyi kockázatokkal együtt.
2022. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha fiatal lennék és kicsúsztam volna az abortusz idejéből


Ha kilátástalan helyzetben lennék


3,5 és 2 éves gyerek édesanyja vagyok, tervben a 3., így nagyon nehez ebbe a szituációba elképzelnem magam.

Jelenleg már ilyen velem nem fordulhat elő ( akár egy 4. Gyerek is beleférne, ha ne adj Isten egyedül maradok, akkor szűkösen, de meg tudnám oldani.)

2022. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah 34 éves vagyok


Ez lemaradt.


6.

2022. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Ahhoz, hogy ott hagyjam a babámat a szülés után, nagyon sok és tartós problémának kellene lennie. Ha súlyosan sértült lenne + lakhatatlan körülmények várnák otthon + nem lenne családom + nem lennének barátaim + a saját magam fenntartása is bizonytalan lenne. (De ha ilyen rossz lenne az életem a nemzésnél, foggal-körömmel védekeznék, szükség esetén eseményutáni.)

30/N: 4 éves kisfiú és 2 éves kislány

2022. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Súlyos, gyógyíthatatlan rendellenesség/betegség, ami a család életét tönkretette volna. (Nyilván ha a genetikai szűrés kimutatja, nem szülök). Ezt előre megbeszéltük a férjemmel.

40/n

2022. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

El nem tudom képzelni, hogy mi az az ok, ami miatt otthagynám. Lehet ezt most innen a fotelből, két gyerek mellől könnyen írom...de annyi beteg gyereket látok (adománygyűjtések miatt), hogy nem tudnám otthagyni azt a törékeny lelket, aki semmiről sem tehet. Neki is megjárta az, ami a testvéreinek. (igen tudom, gyökeresen megváltozna mindenki életet ...)

Viszont, ha terhesség alatt derül ki, hogy beteg lenne, elvetetném. (Ezt így beszéltük meg.)

2022. márc. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!