Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bánjátok, hogy nem lett...

Bánjátok, hogy nem lett második gyerek? (A kérdés 1 gyermekes szülőkhöz szól)

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2022. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elváltam, és egy gyerekkel könnyebb volt boldogulni egyedül és új párt találni. Van időm rá, magamra és a férjemre is. Sok közös programot csinálunk, tudom vinni edzésekre, megnézni a meccseit, sokat beszélgetni vele, nincs állandó rohanás. Gyerekekkel dolgozom, tehát megvan az állandó nyüzsi, gyerekzsivaj, szeretet.
2022. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3at akartam, egy marad.


Egyrészt gőzöm nem volt arról hogy milyen egy gyermek nevelése, azt hittem a gyermek létszáma kb egy kockadobással egyenlő.


Másrészt a férjemmel nehéz időszakot éltünk át, megmentettük a házasságunkat, most minden rendben de lehet egy új gyermekkel már nem sikerülne. A nehézségek miatt sokat veszekedtünk, a férjem aggódósabb lett miután megszületett a gyermekünk mint gondoltuk, a parái miatt sokkal kevesebbet vett részt. Moat hogy nagyobb már ő is jó apa.


Harmadrészt a mi első gyermekünk olyan hurrikán habitusú, ami mellett mindenki lelki békéje érdekében nem vállalunk direkt plusz nehezséget.


Nem bánt a dolog. Nem mondom h nem jut eszembe hogy jó lenne, de olyan valószínűtlen, hogy nem vágyok rá már.

2022. márc. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. márc. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bántam, de sajnos kiderült, hogy az exem nem igazán alkalmas apának. Gyerkőc 10 éves lesz. Most jött el az, hogy találtam egy párt magamnak, aki szintén bánta, hogy 1 gyeremeke van, de ott a nő nem akart többet. Mindkettőnk kisfia nagyon szeretett volna testvért (tudom, nem a gyereknek szüljük...).

Így hát friss a dolog, de úgy néz ki hamarosan jön a közös baba is!

Az, hogy 3 gyerekkel milyen lesz az élet... Biztosan nehezebb, de számunkra megéri😊

2022. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bánom, de jelenleg nem fér bele az életünkbe. Talán pár év múlva még visszatérünk rá.
2022. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!