Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell kiszépíteni a...

Miért kell kiszépíteni a gyerekek viselkedését?

Figyelt kérdés
Szófogadatlan=akaratos, nem együttműködő, rossz=eleven, neveletlen=fáradt, akaratos, stb.
2022. márc. 8. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezek közel sem azonos fogalmak. Aki ezeket felcseréli az fogalomzavarban szenved.
2022. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom nincs gyereked. Ez nem szépítés. Hidd el a szülő jobban tudja milyen a gyereke mint te. Aki mondjuk tegnap látott volna minket a boltban a fiammal, azt mondja neveletlen. Pedig amúgy nagyon szépen tud viselkedni mindenhol csak tegnap nem aludt délután és nyűgös volt. Elmondanám hogy még a könyvtárban se volt ránk soha panasz
2022. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes, az én gyerekem nyűgösen sem tűnik neveletlennek. Pontosan látni, hogy mi a különbség.
2022. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
A beteg gyerekeket is kiszépítik, és nem létező tulajdonságokkal ruházzák fel: a down-osok cukik, aranyosak, kedvesek, az autisták meg empatikus, szerethető emberek.
2022. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém szabálykövető,szótfogad.Nem én mondom,bár én is ezt gondolom róla, hanem az óvónők akik napi 8 órát vele vannak.Na ma meg azt mondták, hogy hű😂 és én is hazafele.Van ilyen.A gyerekek azok gyerekek, nem lehetnek mindig szabálykövető, jólnevelt, szépen viselkedők,aki mást mond hazudik.Ettől meg nem rosszak,neveletlenek hanem tanulják az életet,a viselkedést hogy mit illik és mit nem.
2022. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4. Top komment! Gratulálok 😂
2022. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
5 szánalmas vagy. Akinek valamilyen fogyatékossága van az nem lehet cuki és szerethető?
2022. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2022. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Derjaderja ***** válasza:
79%

Az egyenlőségjel előtti fogalmakat nem szépítik a jobb oldalon lévők, hanem azoknak van egyáltalán értelmük és nem tartalmaznak ítélkezést.

A "rossz" esetében leginkább.

2022. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

8. De lehet.

Csak nehéz és az ilyen szülők ezekkel a jelzőkkel kompenzálnak, sokszor próbálják a tényleges érzelmeiket ezekkel elfedni és magukat nyugtatni. Megértem őket és tudom, hogy nem ilyen életet akartak se maguknak se a gyereküknek.

2022. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!