Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hónapos kisfiam tegnap...

7 hónapos kisfiam tegnap bekerült a kórházba hányás és láz miatt. Többi lent..?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy valami vírus, de már jobban van cicizik és eszik is a kedve is visszajött. De most én kezdem magam rosszul érezni. Holnap haza engednek ha addig nincs hányás, na de ha most megkérem a dolgot vajon elenged mindket ma? Nem akarom hogy itt elkapjon, már nagyon fáj a gyomrom.
2022. márc. 12. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha haza is mész és rosszul leszel miből gondolod,hogy neki vagy neked jobb lesz otthon? Itt legalább vigyáznak a babára a csecsemősök,ha tényleg rosszul leszel te is..
2022. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tegnap dél óta nem hányt, nincs azóta semmi baja, azt mondták csak a biztonság kedvéért. De itt ahol én vagyok kétlem hogy ha én ágynak esek akkor vigyáznak és játszanak vele.
2022. márc. 12. 12:21
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja meg ott a férjem az anyósom apósom szóval lenne ki vigyázzon rá.
2022. márc. 12. 12:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy tele a kórház és nem hiszem hogy örülnének hogy én végig fertőzik mindenkit. Tudom 24ora nem sok. De közös fürdő, wc van egy másik szobával.
2022. márc. 12. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem viccből tartanak bent.

Ez a saját felelősségre hazamegyek dolog jelen helyzetben nem túl okos.

Oké, hogy ott van anyós após, de ők gondolom nem orvosok.

2022. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem vihetsz haza sajat felelossegre.
2022. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez szerintem a hányós vírus és elkaptad tőle.

Ha hazamész otthon fogsz mindenkit végig fertőzni. Az is megeshet, hogy a kicsit így nem fogod tudni szoptatni. Az ő érdeke is, hogy nehogy kiszáradjon.

Jobbulást ❤️

2022. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

7! Tápot otthon is kaphat a kicsi.

Az anyuka viszont a kórházban még 1 szem gyógyszert sem fog kapni!

Tapasztalat!

10x hánytam körbe a kocsit, mielőtt elindultunk a kislányommal a kórházba. Iszonyatosan kiszáradtam. Semmit nem adtak nekem, csak a gyereknek!

Úgy láttam el, úgy szoptattam, hogy nem bírtam állni se!

1x kértem 1 db Algopirint, nem adtak.

2022. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

8!

Én ezt nem tudtam, szerencsére még nem volt ilyenben részem.

Köszönöm a pontosítást, így valóban jobb lenne nekik otthon.

7-es voltam.

2022. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A doktornő haza engedett volna a picivel, de kíváncsi egy holnapi Laborra ezért maradtunk.

Itt szerencsére aranyosak a doktorok, küldtek nekem 1 szem hányás csillapítót, ami ugyan nem úgy hatott ahogy kell mert meghánytatott de azóta nincs ilyen problémám csak a hasmenés. És sajnos otthon a nagyobbik fiam is hányt délután.

2022. márc. 12. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!