Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Boróka név mellé milyen...

A Boróka név mellé milyen második keresztnevet adnátok vagy adnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Első gyermekem neve Bella Evolet.

A vezetéknév: Maurics. Nem ragaszkodom ehez a két keresztnévhez de ha már van az elsőnek és találunk megfelelőt akkor miért ne legyen a másodiknak is.


2022. márc. 12. 17:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
91%
30as te legalább másodiknak adtad így van esélye szerencsétlennek az első normális nevet használni
2022. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
94%

30.Nekem nincs bajom a Borókával, sőt szerintem is szép. Boróka Léna - borókalé... :D - formában viszont nem lenne szerencsés.


De a Bella Evolethez biztos sehogysem lehet passzintani ezt az ennyire magyar nevet. Már ha ez is kívánság. Akkor a másodszülöttnek is valami becézettet adnék elsőnek és valami kitalált külföldieset másodiknak. Pl. Betti Elinor (és akkor a monogram is stimmel:)) vagy ilyesmik, mint Fanni/Gina/Hédi/Kitti/Lana/Liza/Mila/Nelli... + Alóma/Britani/Dália/Estilla/Kámea/Pamína/Riana... Nem ízlésem annyira, mert inkább a komolyabb és régi neveket szeretem, de legalább így (nekem) logikusabb :)

2022. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%

32 persze, értem amit mondasz, így valóban nem szerencsés.

Azok jók, amiket felsoroltál.


30 voltam

2022. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!