Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyikünk dolga ezt megtanítan...

Melyikünk dolga ezt megtanítani neki?

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk, hamarosan jön a pici is, kisfiú lesz ❤️

Régóta gondolkodtat egy dolog a tisztelet a nőkhöz.

Édesanyám rossz párt választott, még születésem előtt elvált tőle, anyósom úgyszintén.

Én egy olyan fiút akarok faragni a tiszteli és megbecsüli a nőket, persze itt jön képbe az apa is 🤣

Aki túlzottan minden nőt megbecsül.

Én nagyon nem szeretném, hogy a fiam ilyen legyen, néha csak elengedem "hadd fújja a szél", végül is felnőtt és látszik rajta a rossz apai példa!!!


Ha esetleg van közöttetek fiatal anya, vagy már tapasztalt, tudna segítséget nyújtani ehhez a korai kérdéshez?

Hogyan neveljem őt, hogy igazán tisztelje a nőket?

Kevés ilyen férfit találni, és szerintem minden normális lány megbecsülni az ilyen férfit!



2022. márc. 14. 12:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Mármint most arról beszélsz, hogy a párod folyton félre kamatyol? Mert akkor nehéz lesz.
2022. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt látja, hogy te ezt eltűröd, akkor számára ez lesz a normális férfi viselkedés.
2022. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú gyermek nőkhöz való kapcsolata nagyban függ attól hogy az édesanyjával milyen a kialakított kapcsolatuk gyerek kora óta !

Az apjától pedig azt látja hogy hogy kell bánni egy nővel !


Szóval ez nagyon összetett és mindkét szülőnek része van benne !

Ugyanez elmondható egy kislány gyermeknél is !

2022. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

"Én nagyon nem szeretném, hogy a fiam ilyen legyen, néha csak elengedem "hadd fújja a szél", végül is felnőtt "


Tehát apuka néha elindul kvázni?

Az úgy szép családmodell:D

2022. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet normális értékrendet tanítani, ha ez otthon sincs meg.
2022. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de lehetne ezt magyarul? Mondjuk próbáld meg összefoglalni 5 egyszerű mondatban a lényeget.
2022. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmaznál kicsit konkrétan, kérlek? Mi a gond a pároddal, hogy érted, amit írtál?
2022. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod tanítani. Azt fogja megtanulni amit otthon lát. Beszélgethetsz majd erről vele, ha már iskolás lesz. De ha azt látja otthon, hogy apa minden héten másnővel van, hogy bármikor megalázza anyát és ez normális, mert anya is szó nélkül tűri akkor ezt fogja megtanulni.
2022. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott elakadok, hogy ha szerinted ez normális, mert nyilván annak tartod, ha benne vagy, akkor miért is probléma, ha a fiad is ilyen lesz?
2022. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Első körben magadat kell megtanulni tisztelni, és nem mindent eltűrni, mert különben a fiad is azt fogja látni, hogy ez a normális.
2022. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!