Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Heteroszexuálisként ijesztő a...

Heteroszexuálisként ijesztő a homoszexuálisok gyereknevelési vágya?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 14:19
A kérdező szavazást indított:
nagyon ijesztő, ne akarjanak gyereket nevelni
érthetetlen ez a fajta vágyuk
nekem gyanús hogy a gyerekekre is rágerjednek
nekem mindegy
támogatom ha normális melegek
örülnék ha sok melegnek lehetne gyereket nevelni
támogatom minden módon hogy gyerekhez juthassanak
egyéb: írd le
108 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%

Tanulmányok bizonyítják h egy gyerek könnyen felreviheto, lásd fiatalkorúak börtöne vagy intézetis gyerekek.

Sokkal gyakoribb a homokozás, és 30 százalékban maradandó is lehet. Ellentétben a felnőtt fogvatartottakkal, ahol általában csak átmeneti a dolog.


Szóval én ellenzem.

2022. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
#1-es: forrás? Mutass egy ilyen tanulmányt. Hallani hallottam már sokmindent, meg az ellenkezőjét is.
2022. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

Milyen tanulmány??



Nekem mindegy amúgy



De milyen a “ normális meleg”?

2022. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
92%

1#

Ha ez így van, akkor mi a logikus magyarázat arra, hogy hívő keresztény hetero szülőknek lesz meleg gyerekük?

A börtönt meg ne keverjük ide, ott nem a szexről, hanem a dominanciáról van szó.

2022. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
1. Tudsz linkelni egy ilyen tanulmányt?
2022. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Olyan opció miért nincs, hogy nem ijesztő, nem is érthetetlen, de ettől még nem támogatom..
2022. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem jobb helye van egy gyereknek ott, ahol van apa és anya is és mindkét nemre lát példát. És hát jóval kevesebb az örökbefogadható fehér egészséges, két év alatti gyerek, mint ahányan várnak rájuk. Szóval akkor az, akire amúgy is bőven van kereslet, kapja a legjobbat (akik így is éveket várnak rá). Viszont tudnám támogatni, hogy aki meg nem kell másnak, mert idősebb, vagy nem korrigálható egészségügyi problémája van, akkor ha van rájuk mégis elszántan szereti akaró és pszichésen meg anyagilag alkalmas jelentkező, annak meg örülni kell, mindegy, hogy homoszexuális vagy egyedülálló. Attól, hogy meleg valaki meg biztos nem lesz pedofil (és a kormány sem mondott soha ilyet). Ugyanannyira lehet jó vagy rossz ember, mint egy heteró. De ugyanakkor sok közöttük az, akinek nem lenne genetikai hajlama (egyébként meg sok van, akinek elvileg van, aztán mégsem lesz meleg), hanem pont valamilyen szociális indok, általában gyerekkori trauma (erőszak, kiközösítés, elutasítás, csúfolás), miatt nem mert nyitni az ellenkező nem felé és kötött ki a sajátjánál. Szóval számít, befolyásol a példa, de "csak" ilyen formában. Ahogy pl. elvált szülők gyerekei is nagyobb arányban válnak szintén (írom mindezt elvált szülőként), vagy dohányosok gyerekei is nagyobb arányban lesznek dohányosok, vagy túlsúlyosaké túlsúlyosak, vagy vallásosoké/ateistáké vallásos/ateista... stb. Persze dönthet másképp is a gyerek és sokszor dönt is, de azért hatással van rá minden. Az ember az életében a "default" beállításokat könnyen elfogadja és inkább csak akkor változtat, ha valami nagyon nem tetszik neki, mert hát az kényelmetlen és több energia kell hozzá, mint benne maradni.
2022. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egy egyébként alkalmas meleg párnál sokkal jobb felnőni, mint intézetben. Eddig se az egészséges fehér csecsemők kerültek oda, hanem aki másnak nem kellett és intézetben maradt volna.
2022. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Sokkal jobb szerető meleg vagy leszbikus szülőkkel felnőni, mint csóró, alkoholista, bántalmazó hetero szülőkkel. És a példák sajnos azt mutatják, hogy sokszorosan több az utóbbi példa, mint hogy meleg párok által nevelt gyerekekkel lenne bármi probléma.

Rengeteg olyan, szülőnek alkalmatlan pár "nevel" gyereket, akiknek csak "becsúszott", de se pénzük, se igényük, se intelligenciájuk nincs a normális nevelésre. Ezzel szemben a melegek/leszbikusok általában jómódú, intelligens emberek, akik gyereket vállalnak.

És igen, sokkal jobb a gyereknek, mint intézetben.

2022. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Én abszolút támogatója vagyok. Rengeteg csonka család van a nagyvilágban, ahol hiányzik az egyik, típusosan az apakép, de olyan családokat is ismerek, ahol az egyedül maradt anya megy vissza a szülôi házba, ahol az anyjával él tovább. Magyarul önmagában az érvnek nagyon kevés, hogy kell a férfi és a női kép a gyereknek egy olyan országban, ahol a házasságok 60%a válással végződik.

Nem beszélve arról, hogy hány totálisan alkalmatlan ember vállal gyereket, ahol mélyszegénységben élnek, pszichés és/vagy fizikai bántalmazásnak vannak kitéve, de senki nem tesz semmit. Szomorú, hogy előbb elfogadjuk a putriban élő, 8 általánossal rendelkező, mosdatlan, 20 évesen 3. gyerekét váró hetero párt, mint azt a tanult, középosztályba tartozót, akik történetesen homoszexuálisok.

2022. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!