Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig hagyjam a habtapis...

Meddig hagyjam a habtapis játszó szőnyeget a babámnak? Normál szőnyegre cserélném vissza

Figyelt kérdés
Mi nagyon pici lakásban élünk, alapvetően egy hosszú szálú szőnyegünk van a nappaliban, de azt teljesen felszedtem és vettem oda egy nagy játszó szőnyeget, mert mikor még leesett a feje néha akkor nem akartam hogy a bolyhos szőnyeget fejelje meg, most viszont már ül vagy javarészt álldogál lépeget, szerintetek hagyjam még ezt a habtapit? Megmondom őszintén hogy durván nem esztetikus, és eléggé szét barmoltuk pár hónap alatt(kilukasztotta egy csomó helyen a gyerekem) meg a kutya tappancsa is kilukasztotta… nem tudom ezeket mennyi ideig szokás megtartani?

2022. márc. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan tedd vissza a rendes szőnyeget.
2022. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

A bolyhos szönyegen a gyerek nem tud menni! Másrészt egyre többször fordul elö, hogy bekoszolja valamivel, és az még rondább, mint a habtapi.

Javaslatom:vegyél újabb habtapit (meg alá esetleg egy sima rendes szönyeget), de még sokáig ez lesz a jó a picinek.

2022. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2 éves múlt, a habtapis helyén már egy ikeás gyerek szőnyeg van a nappaliban.

Viszont a mai napig egy sarokban használjuk ezt a habtapis szőnyeget, mivel fest…

Könnyebb azt letakarítani, mint a rendes szőnyegből kimosni

Nem esztétikus, de ha már nagyon koszos, lehet újat letenni, és még mindig olcsóbb ez, mint rendes szőnyeget venni

2022. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a hosszú szálú szőnyeget kicserélném normálra. Se a baba járása miatt, és a kutyaszőr miatt sem ideális. A habtapi egyébként még 1-2 évig jól fog jönni minimum.
2022. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza se tenném azt szőnyeget.habtapi viszont jó meg egy darabig .
2022. márc. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!