Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Panellakó háziasszonyok,...

Heliza kérdése:

Panellakó háziasszonyok, azokat a kisebb szőnyegeket, amiket nem lehet porszívózni, plédeket, lepedőket kiszoktátok rázni? Ha igen, akkor hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok,hogy erkélyről tilos,sok opción gondolkoztam már, de egyik sem lenne jó megoldás,de még is szeretném,ha a kisebb szőnyegekből és plédekből a port és a kisebb szöszmöszt,morzsákat eltudnám távolítani.Minden információ,szabály,vélemény érdekel a témával kapcsolatban! Válaszotokat előre is köszönöm !

2015. júl. 1. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen szönyeget nem LEHET porszívózni?!?!?! Mert eddig még az összeset ki tudtam porszívózni.


A lepedöket, plédeket NEM kirázni szoktam hanem ha szükséges, kimosni.

2015. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a bolyhos rongyszőnyeg okoz problémát porszívózásnál.2 hetente mosom a plédeket (ágyneműt 1-2 hetente) ,de a köztes időszakban szeretném portalanítani is.Mosógépbe nem szeretném úgy beletenni őket,hogy tele vannak morzsákkal,hajszállal,mindenféle szöszökkel. Köszönöm a válaszod! :)
2015. júl. 1. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van a ház előtt direkt erre egy kis állvány, amire fel lehet rakni és kiverni :D
2015. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az erkélyen (nem kilógatva!) kirázom, utána összesöpröm.
2015. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
≠4/4 Biztos, hogy senki nem fog megszólni érte,ha úgy csinálom?
2015. júl. 2. 08:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kötözködni akarnak, épp szólhatnak, de én más megoldást nem találok.
2015. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos manapság még a legapróbb dolgokba is bele tudnak kötni. Köszönöm a válaszod ! :)
2015. júl. 2. 09:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Gurigába feltekerem, lemegyek, kirázom, vagy kiporolom, és felviszem. Én sem szeretném, ha a felettem lakó kirázná a szőnyegét - rám...
2015. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet bunkó vagyok, de én a 4.-en lakom és az erkélyről szoktam kirázni a plédeket, kisebb szőnyegeket, terítőket. A nagyobb szőnyegeket leviszem, de ha kibírnám fent rázni akkor azt sem vinném le. Persze mindig lenézek, hogy nem könyököl-e valaki a korláton, hogy ne szórjam a fejére.
2015. júl. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9/9 Én a 10.-en lakom,az egyik válaszadó alapján most már én is az erkélyemen rázom ki őket (nem kilógatva). Amúgy sokakat látok,akik az erkélyről rázzák ki a dolgaikat vagy este titokban. Én nem ítélkezek mindenki úgy csinálja,ahogyan akarja. Alattam lévő 3 erkély is be van építve, gondolom azért a por/szösszmösz nem megy be olyan könnyen. Ahol én lakok nincs poroló .
2015. júl. 21. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!