Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy nem...

Szerintetek normális hogy nem akarok gyereket és házasságot 24-25 évesen hanem szeretném építeni a karrierem , megtalálni magam? 19/f

Figyelt kérdés

A barátnőm elmondott mindennek hogy nekem nem az a tervem hogy egyetem után házasság és gyerek mint ahogy a társadalom elvárja hanem szeretném a szakmámban építeni magam, sikeres lenni benne. Jelen pillanatban nem érzem azt hogy nekem ez lenne az utam.

Szerintetek én vagyok a rossz vagy normális hogy én így látom a dolgokat?


2022. márc. 30. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ömm.. Miért is zárná ki a kettő egymást? Nem te fogsz szülni. Amúgy ilyen fiatalon normális.
2022. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
a kérdést feltenni is hülyeség, mert manapság a legtöbb ember nem akar 25 évesen gyereket...
2022. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én 30 évesen is így vagyok vele.
2022. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

19 vagy.


Honnan tudod, egy 5-10 év mulva mit szeretnél?!


Egyebként a munka nem fog hazavárni, nem fog szeretni, nem fog olyan örömöt adni...

2022. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy ismétlődő kérdés, de a válasz igen, teljesen normális.

N

2022. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ja 19 évesen még nem tudhatod, mit akarsz majd 25 évesen. De a statisztika szerint amúgy is 28 körül szülnek manapság első gyereket a magyar nők. Ráadásul te fiú vagy :D
2022. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy szeretnéd építeni a karriered, az okés gyerek mellett is, Magyarországon rendszerint nem a férfi megy el gyesre.

Ha viszont az alatt, hogy szeretnéd megtalálni magad, azt érted hogy nem akarsz elköteleződni 25 évesen egy nő mellett mèg, vagy adott munkahelyen, adott városban, abban semmi rossz nincs.

Sőt, van egy hírem: nagyon nagy az esély arra, hogy 25 évesen nem az lesz a baratnod, aki jelenleg :)

2022. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen,teljesen normális!

Majd akkor legyen gyereked,ha igazán vágysz rá! Semmi szükség olyan férfiajra akiket hisztivel bekehúznak a házasságba,majd gyerekembe,ők meg 2 év után lelépnek. Ez senkinek nem jó.

2022. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk amennyiben 25 évesen lenne feleséged és gyereked sem befolyásolja a karriered, mert úgyse te szülöd és maradsz vele otthon, szóval ezen nem izgulnék. Majd vállalsz, ha akarsz.

Btw szerintem manapság nem is szokták javasolni 25 éveseknek, hogy vállalj babát (értelmes emberek, nem a 90 éves demens rokonra gondolok). Az átlag szerintem inkább már 30 felé vállalja az elsőt (+/- 2 év), mint 25 felé.

2022. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Ebben a korban normàlis sőt 24-25 évesen is.A férfiak nagy %-a 30 utàn kezdi érezni a késztetést hogy családot szeretne alapítani.

Éld az életed és majd tudni fogod mikor jön el az ideje.

Csak tàrsadalmi normàk miatt ne akarj ekkora dologba belevàgni mert jó vége sosincs.

2022. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!