Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel apukák járnak...

Kisgyerekkel apukák járnak még locsolni?

Figyelt kérdés
Arra a korosztályra gondolok, akiket vinni kell, mondjuk 1.5-5-6 éves korig, vagy ez már egyátalán nem divat?
2022. ápr. 1. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Vhol igen, vhol nem. Mi nagy városban lakunk, itt nem találkoztam ilyennel. De barátnőm mondta, hogy majd a kisfia eljön meglocsolni minket. Nem tudom, mennek-e máshová, szerintem nem, hozzánk is csak azért mert jóban vagyunk. De mi Húsvétkor a párom szüleinél leszünk kis városban, s mondta a párom, hogy megy rokonokhoz, ismerősökhöz a 15 hónapos fiúnkkal locsolni.
2022. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Falun élünk, nálunk kihalt ez a hagyomány, hála Istennek. 😄
2022. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére nálunk se divat már.
2022. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Fèrjem ès a kisfiam csak dèdièkhez, nagyikhoz mennek majd :) Ja meg hugomhoz, de együtt lakik anyumèkkal. Ezzel le is lesz tudva a locsolkodás a családban.
2022. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja ès a szomszèd kislányt ès anyukáját fogják mèg meglocsolni. Szemben laknak :D
2022. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen mennek. Ha minden olyan hagyományt ki akarunk ölni, amihez személyes megjelenés, kommunikáció kell, akkor mit adunk át nekik..?

Van miért készülni, örömet okozni, kapnak viszonzast, verset tanul, stb.

2022. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Igaza van az utolsonak, jo hagyomany volt, sajnos kezd kihalni. Helyette sms-ben kivanunk boldog husvetot. Szegyen, de tenyleg.
2022. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A locsolkodásban nem tudom mi volt a jó. Már nem arra gondolok, amikor falun így ismerkedtek 100 évvel ezelőtt. Hanem a nyolcvanas években, amikor azért kellett pénzt, vagy csokit adnom, mert összebüdösitették a hajamat kölnivel, végül anyámmal mindig inkább kirándulni mentünk húsvét hétfőn, hogy megszabaduljunk a locsolóktól.
2022. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

7!


Mi akadalyoz meg benne, hogy személyesen kivanj boldog húsvétot valakinek?

2022. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Engem konkretan az, hogy 3000 km-re lakom, de nem is ez volt a kerdes. Kiskoromban mindig elveztuk, hogy eljonnek a reg nem latott rokonaink, szomszedaink. Magat a locsolast meg ki lehet birni, este hajat mosol azt kesz. Inkabb a szocializacios resze miatt volt/lenne fontos.
2022. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!