Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél a gyerek már ovis és...

Akinél a gyerek már ovis és nem talál munkát nem érzi rosszul magát ez miatt?

Figyelt kérdés

#Gyerek, gyerekvàllalàs, munka,
2022. ápr. 4. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egy ismerősöm van így és én azt vettem észre, hogy ellustult, már nem is akar vissza menni, eddig voltak érthető kifogások, mint például az, hogy terhes, pici a gyerek stb. de most már 1.osztályos a kislánya és még mindig otthon ül.

Mindenkinek a saját élete, de nem értem hogy lehet ennyire ellustulni, már azt se tudja milyen kifogást mondjon ahelyett, hogy elmondja őszintén nincs kedve már dolgozni

2022. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

+szerintem nem érzi rosszul magát, ez az amit megszeretett és így maradt.

Bár nem tudom, hogy bűntudata lehet-e, de nem úgy veszem észre

2022. ápr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Találni találok, csak mivel a gyerek nem tud felkelni egyedül, elmenni és hazajönni így nincs más választásom
2022. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én dolgoztam pár hónapot, de rendesen kiutàltak mert nem volt olyan hónap, hogy ne lettem volna táppénzen, így inkàbb felmondtam. Nem tudom van e értelme keresni így, mert még mindig nem bír ki betegség nélkül 1 hónapnál többet az 5 éves kisfiam hiába a sok vitamin. Én elég rosszul élem ezt meg pedig anyagilag nem gond, hogy én nem dolgozok. Itt a faluban sajnos sokan vannak így, hogy nem tudnak dolgozni, inkább szülnek 3 gyereket, de hát utána még nehezebben találnak majd..
2022. ápr. 4. 11:20
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

5 évig otthon voltam a nagy miatt, extra beteges volt,szerencsére meg tudtuk oldani. Nekem lelkileg nagyon nehéz volt.

A kicsi 2,5 éves,szerencsere ugy tunik nem örökölte a testvére problémáját,így tervezek dolgozni ha oviba megy.

Milyen teruleten dolgoztal ahol így kiutáltak emiatt?

2022. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Barátnőm járt így, hogy nem tud visszamenni dolgozni a 2 kicsi miatt. Ő most elkezdett egy kis kreatív vállalkozást(ékszereket készít), hátha sikerül neki, plusz más kézműves termékeket kezdett el a piacra készíteni(fürj tojás, fűszerek, savanyúságok, ilyesmik).
2022. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hol dolgoztam, másnak kellett az én munkámat is elvégezni.
2022. ápr. 4. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Azért nem teljesen mindegy... de ha nem akarod elmondani,jó.
2022. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért nem teljesen mindegy? Egy kis üzemben dolgoztam ahol fizikai munkát kellett végezni és ugye nem mindegy, hogy 3 ember végzi vagy épp 2 szakad meg
2022. ápr. 4. 14:55
 10/13 A kérdező kommentje:
De nyilván nem ez az egy hely ahol szívesen dolgoznak más helyett
2022. ápr. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!