Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan orrszívó, ami...

Van olyan orrszívó, ami hatásos és nem porszívóhoz csatlakoztatható?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi Nosiboo elektromos orrszívót használunk és meg vagyunk vele elégedve.
2022. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En a poszivohoz csatlakoztathatot szajjal szivom. 2 honaposnal tokeletesen mukodik. Kesobb ez biztos keves lesz. Itt olvastam en is, es bevált
2022. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is a Nosiboo-t használjuk, tökéletesen működik.
2022. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó a nosiboo ha nincs porszívó,, más különben nincs sok értelme ha van poruskov hisz ugyanolyan hangos, és nagy..
2022. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Porszívó *
2022. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem, a Nosiboo egysége azért nincs akkora, mint egy porszívó. De az is fontos lenne, hogy ne legyen hangos és lehessen vinni bárhová.
2022. ápr. 7. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és nem igaz, hogy a Nosiboo olyan hangos lenne, mint egy porszívó. Ha az is szempont, hogy könnyedén magaddal vihesd, van a Nosiboo-nak külön erre a célra fejlesztett Pro változata is, de azzal nincs tapasztalatom. De a sima készülék sem olyan hatalmas azért. Mi azért vettük ezt, mert én nagyon idegenkedtem a porszívó ilyen jellegű használatától.
2022. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Es ez tenyleg 47.000ft?
2022. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
43.000 ft körül láttam én is, sajnos én is drágának tartom, ez az ami elbizonytalanít, amúgy jó lenne.
2022. ápr. 8. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:

A babaszafariban szokott lenni készleten, illetve a mamas and papas boltban is. A babamamatudakozo kuponfüzetben (amit a védőnő ad, de ha nem ad, akkor tudtok simán regisztrálni a weboldalon) volt 20%-os kupon egy szabadon választott termékre. Mi tavaly vettük, ilyen kuponnal. Illetve a Brendon is le szokta akciózni egy évben kétszer.

#3 vagyok

2022. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!