Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azt, aki...

Miért ítélik el azt, aki szülés után pár hónappal visszamegy dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 17:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem ítélik el.
2022. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem el nem itelik, de van az a helyzet ami szamomra is fura.. pl ismeros anyuka a 1,5 evest bolcsibe rakta mert inkabb dolgozna. Nagyon jol keres a parja, igy nem értettem. De nem iteltem el, csak magamban furcsalltam. Nyilvan ahol a kassza szukos, ott muszajhelyzet van.
2022. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Engem azért “ítélnek el”, mert januárban volt 2 a lányom, és még itthon vagyok vele. Nem is tervezem bölcsibe adni, ha nem muszáj, majd megy 3 évesen oviba. Engem ezért néznek meg. Lesz.rom. 🤗
2022. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
60%
Mert a többség számára ha gyerek van, a világon semmi más nem számít, körülötte kell hogy forogjon minden tett és gondolat.
2022. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%

Èn nem ìtèlem el , de szerintem nem tesz jòt a gyereknek, ha sokat külön van az anyjàtòl. Sokszor anyagi okok miatt nincs az anyànak màs vàlasztasa, van aki elvesztenè az ügyfèlkörèt, ha sok időt kihagyna, van aki meg imàd a munkahelyen lenni.

Volt olyan kolleganőm, etteremben, aki szingli anyuka volt, ès 4 hònapos baba mellől kènyszerült visszajönni. Nem idealis, de muszàj volt. Van olyan ismerősöm, aki gyerekek mellől otthon folytatta a fodraszatot. Az apjuk addig vigyazott a gyerekekre, nem hinnèm ,hogy bàrmi hatràny èrte őket.

2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%

Én is furcsának találom, hogy miből gondokta, hogy ő gxerejet steretne ha pár hónap után nem érzi szükségét annak, hogy vele legyen, ő gondoskodjon róla, ő tanítsa, ő mutassa meg neki a vilagot.

A gyerek az első evekben nem egy mellékágnak kellene, hogy legyen, minden más mellett.

Ha ennyire felnőttekkel akar lenni, hogy azt a csepp időt se kivanja kihasznalni a gyerekével, akkor tényleg.. Minek gyerek?


Nem a kényszerből dolgozasrol beszélek.

2022. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
2-es, a másfél év az hol pár hónap?
2022. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
Külföldön ez teljesen bevett szokás, mégsem lelkisérültek a gyerekek. Én nem ítélem el.
2022. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Mert kettős mérce. Senki nem a családot szólja meg, hanem csak az anyát. Pedig ez normális családokban a két felnőtt döntése. (Nyilván most két szülős családokról beszélek.)

Én mondjuk ilyen esetekben nem itélek el senkit, de az rohadtul idegesít, hogy aki elítél valakit, annak eszébe sem jut, hogy annak a gyereknek apja is van.

2022. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%
Nem lelkisérültek a gyerekek?? Ennyi lelkisérült gyerek és fiatal még soha a történelemben nem volt, mint az utóbbi 10 évben. Ettől harsognak a szakmai fórumok, hogy riadó van kedves szülők, sürgősen kezdjen el foglalkozni és időt tölteni a gyerekével, mert hatalmas bajok lesznek itt 5-10 múlva.
2022. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!