Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ugrik be a Balázs névről?

Mi ugrik be a Balázs névről?

Figyelt kérdés
Milyen ember jellem?

2022. ápr. 6. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Az első nagy szerelmemet így hívták. Pont olyan jellemű személy ugrik be, mint amilyen ő volt. Egy nagyszájú, aki a pesszimizmusát és az önbizalom hiányát próbálta leplezni a nem mindig kedves megnyîlvánulásaival.
2022. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Sebestyén Balázs....
2022. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%

Egy cuki kisfiú ( 2 éves)


Amúgy semmi..

2022. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Kinek kell egy ilyen Balázs?

Gyermekkorom egyik ifjúsági regénye. Sosem tudok elvonatkoztatni tőle. Sovány, szeretni való, kis szerencsétlen fiú.

2022. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Jókai Anna regényében, a Sudár Annában a kisfiú, akit bálványoz a nagyanyja, ezért egy szőke, kékszemű, nagyon szép kisfiút képzelek el. De mivel a családban van Balázs vezetéknévvel is ember, akit nem bírok, sajnos hiába tetszene maga a Balázs név, mégis kellemetlen érzés társul hozzá.
2022. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az első nagy szerelmem volt Balázs, ő egy nagyon jóképű, titokzatos, visszafogott, mosolygós srác volt, rajongtam érte, a mai napig a kedvenc férfinevem.
2022. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Sün Balázs


https://www.youtube.com/watch?v=L8orb_rvDmo


Hallottam már dalként is, de azt valamiért nem találni.

2022. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Sebestyén Balázs. Mindig.
2022. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
A volt pasim, aki egy önző, felnőttként is nagy gyerek, mamakedvence típus volt, aki félt az elköteleződéstől. Most a sógornőm pasiját is pont így hívják, és ő is pont ilyen jellem.
2022. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

A drogos, figyelemzavaros (nem leszólás, tényleg az volt) volt osztálytársam. Nem bírtam.

Normálisan becézni se lehet a nevet.

2022. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!