Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a bejelentett; lakcímkártyá...

Ha a bejelentett; lakcímkártyámon lévő címem más, mint ahol tartózkodok (nem vagyok bejelentve), akkor is ellátnak a terhesgondozás, szükséges vizsgálatok alatt ingyenesen?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új helyre, és a tulajdonos érthető módon nem szeretne még bejelenteni. Viszont nekem a szükséges vizsgálatok miatt jó lenne a legközelebbi kórházba járnom a vizsgálatokra. A bejelentett lakcímem vidéken van, nagyon macerás lenne állandóan le-fel utazni. szerintetek ellátnak ingyenesen így is?
2010. szept. 15. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
muszáj nekik
2010. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg el kell látniuk,de ha nem akarsz bonyodalmat akkor érdemes orvost fogadnod aki abban a korházban dolgozik ahova járni szeretnél.Mivel szabad orvos választás van és igy 1000%-ra ellátnak.
2010. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

az orvos választásra gondoltam, de mivel senkit sem ismerek az orvosok közül; ezért először inkább "megfigyelnék", és szimpátia alapján választanék. remélem tényleg ellátnak.

2010. szept. 15. 11:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg oda kell menned,ami a lakcimkártyádon szerepel! Tőlem rögtön a lakcimkártyát kérték,amikor először kértem időpontot. De akkor tudod meg biztosra,ha elmész és megkérdezed.
2010. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

felhívtam őket, és azt mondták, h ellátnak.

köszi a válaszokat!

2010. szept. 15. 12:22
 6/9 nacebee ***** válasza:
én másik megyébe járok orvoshoz és ellátnak,igaz ott uh-t és a 12 és 16 hetes vérvizsgálatot csinálták.a többi labort itt csináltam a házorvos adott beutalót.annyi a hátulütője,h hivatalos terhesgondozást nem csinálhatnak mert nem tartozom oda de az igazolást megkapom az anyaságira,mert nagyon rendes a doki.
2010. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szucs oliver ***** válasza:

szia!

Én borsod megyében vgyok bejelentve lakcimileg, de már 2 éve albérletben lakom Budapesten.

Engem egy szó nélkül elláttak a János kórházban is, a védőnő is, ezzel nem volt sehol probléma.

A nőgyógyászom meg Fejér megyei.:)

2010. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg fejér megyei vagyok, zalában lakom és senkinek nem gond! elmondtam mi a helyzet és megértőek voltak!
2010. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fejér megyei vagyok én is, de Budapesten élek.

A Jahn Ferenc kórházba szeretnék járni terhesgondozásra.

Jár vki oda? :-)

2010. szept. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!