Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után mennyi idő...

Császár után mennyi idő elteltével kezdtél el futni/kocogni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Rá 2 évre
2022. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már olvastam. Csak saját tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
2022. ápr. 9. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Igaz én nem futok, hanem bicajozok, másfél hónapra rá kezdtem újra (30-40 km egy alkalom).


Addig csak sétáltam, meg max a boltig elgurultam bicóval.

2022. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez engem is erdekel. Kocogtam sokat terhesseg elott, de most a tulsuly, plussz csaszar miatt egyelore nem merek semmi ilyesmit meg. En 3 hónapja szültem
2022. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Fél ével utána. Addigra tudtam lefogyni 10 kilót a 25 kg túlsúlyból. Addig nem akartam nekiállni.
2022. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Szülés után azért nem ajánlatos túl hamar elkezdeni a futást, mert a terhesség során amúgy is megnyúlt kismedencei szalagok miatt könnyebben lesz az ember lányának méhsüllyedése és egyéb nőgyógyászati problémája (pl.végbélsérv és barátai). Intenzív és rendszeres intimtorna segít megerősíteni a hüvelyi és kismedencei izmokat, így már jobban "tartják" a méhet és a szerveket, ha ez megvan, neki lehet állni a futádnak. Enélkül csak nagyon óvatosan kocognék, minél kevesebb rázkódással.
2022. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
8,5 év ;(
2022. ápr. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


De nem értem a lepontozásokat!!! Kérdeztem valamit, arra érkezik válasz, tapasztalat, erre lepontozza valaki? Ha valaki leírja, hogy mikor kezdett el futni, az miért rossz válasz? Nekem hasznos minden infó. Én csak tájékozódok. Van akinek fél év, van akinek 2 vagy 8. Ezek nem haszontalan válaszok! Mégis mit kellett volna válaszolniuk, ha így történt???

2022. ápr. 10. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
En sem ertem, hogy lehet ez rossz valasz.. agyrem.. es annyi ilyen komment van lepontozva 🤦
2022. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!