Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababakelengyék, babaszoba,...

Bababakelengyék, babaszoba, babaruhák?

Figyelt kérdés

Jelenleg szerezzük be a babacuccokat. Mindenképp uniszex színekben gondolkodunk. Lenne pár kérdésem:

- Babakocsinál és autósülésnél melyik az a szín szerintetek, amelyik legkevésbé kényes? Szürkén gondolkodom.

- Babaszoba: na ez kb megvan, de pár dolog még nincs. Fal a legvilágosabb bézs árnyalat, bútorok barna színűek. Textilek bézs + ez az anyag ( [link] Viszont nincs ötletem, hogy a függöny (fényáteresztő és fényzáró) és a szőnyeg milyen legyen.

- Babaruhák: Milyen unsiszex színek vannak?. Bézs, szürke és fehér, ami eszembe jutott. Semmi más.



2022. ápr. 12. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen uniszex színek vannak?

Zöld. Sárga. Barna.

2022. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Piros narancssárga - fiamnak volt ilyen body


Viszont sztem csak fehéret találsz ami totál uniszex. Ha fiú részén van egy piros body akkor kék a passze és kisautó van rajta.


Talán az f&f ben van néha teljesen minta nelkuli színes body

2022. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#2 Én tervezem itthon varrni a ruhákat. Így kicsit előny ez. Így tudok a mintára, színre, anyagra, minőségre figyelni.

2022. ápr. 12. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!