Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik webáruházat ajánlanátok?

Melyik webáruházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Internetről vennénk meg a baba holmik elég nagy részét, de tanácstalan vagyok ez ügyben... Melyiket ajánlanátok?

2018. okt. 29. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak a ruhákat érted a babaholmi alatt, akkor èn a minimanót bátran ajánlom. Szokott lenni ingyen kiszállítás is, értéktôl függetlenül. Mi online és személyesen is szoktunk náluk vásárolni, anno a babakelengye nagy részét ott vettük, a bútort is belértve.


Ha csak ruhára gondoltál, akkor online a h&m, nextdirect, tchibo szerintem.

2018. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából amit csak tudunk online szeretnénk megvenni.
2018. okt. 29. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsô vagyok.


Értem. Azért ha babakocsit is vesztek, azt azért hasznos személyesen kipróbálni. Tologatni, összecsukni, megfordulni vele... hogy ne zsákbamacskát vegyél. Ugyanez igaz szerintem a bùtorra, sok bútor nagyon szép a fotókon, élôben meg... Ill. ha majd autósülést vesztek, abba is érdemes beleültetni a babát, kipróbálni a boltban.


Persze aztán megveheted online, de sztem ezeket érdemes személyesen megnézni, és az eladók segítenek is általában.

2018. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen kipróbáljuk, meg megnézzük élőben is a dolgokat, de online fogjuk megvenni.
2018. okt. 29. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Az olyan babacuccokra mint kiskád, cumi, hőmérő meg egyéb apróság rendelésére a bébibolt.hut ajánlom, minimanó is jó de a bébiboltba nekem szélesebbnek tűnik a választék


A bútorokat én ikeában vettem


A textil dolgokat pepcoban, tescoban, gumilepedö meg matracvédö ikeából van,


Ágynemű gyerektextil.huról, ott a legjobb minőség és árban rohadt jó, olcsó, ingyen szállítanak stb.


Ruhákat javarészt kaptam, de volt akció h&mben, most pepcoban is vannak jó dolgok, overált használtat vettem facebook csoportból, meg hát kaptam is


Babakocsit jófogás oldalán találtam szerencsésen, amit kinéztünk boltban 100e volt kedvezményesen, fél éves használattal, még garanciával-blokkal sikerült találni a szomszéd kerületben 25ért.. szóval érdemes szétnézni interneten.



Ha jó védőnőd van, elvileg kaptál egy kuponfüzetet, azt is lapozgasd át, a bébiboltba van a füzetbe 10%os kupon, meg egy csomó más kupon is, igazi kincsesbánya az a füzet.

Én nem kaptam a védőnőtől semmit de szerencsére nővérem is terhes, ő kapott a sajátjától :)

2018. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi eddig ezeket vettük az alábbi webshopokból (30 hetes vagyok jelenleg):


Brendon: 3in1 babakocsi, légzésfigyelő, mellszívó (feliratkoztam a hírlevelükre, és elég jó akciók szoktak lenni, itt voltak a legkedvezőbb áron ezek a cuccok és pontgyűjtés is van), illetve pelenkázólapot is innen veszünk majd


Bébibolt.hu: kád, babaplédek, vízhőmérő, fésű, kefe


Ikea: rácsos ágy, matrac, gumis lepedő, rácsvédő, tárolókosár pelenkázóhoz, szőnyeg


Rossmann, Dm: cumik, cumisüvegek, cumisüvegmosó kefe, cumitartó doboz, sterilizáló folyadék, melltartó betét, szülés utánra betét, 1-es és 2-es pelenkák, törlőkendő, eldobható pelenkázó alátét, pelenkazacskó, stb.


Ruhák: H&M, Reserved, Nextdirect (meg Tesco, Lidl és Kik, de oda személyesen mentem)


Még azt a pár dolgot, ami hiányzik, ezekből a webshopokból fogom megrendelni.

2018. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!