Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig ki tudsz állni a...

Mindig ki tudsz állni a gyermeked érdekei mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne,hogy más mennyire tud a gyereke (érdekei) mellett kiállni. Például elhatározzátok hogy nem engeditek a babátok kezét megpuszilni,és mondjuk ha valaki (rokon) mégis megteszi,rájuk szóltok-e,vagy hagyjátok? Ez csak egy példa,gondolok itt más hasonló dolgokra. Mindig mindenkivel szemben fel tudjátok venni a kesztyűt? Meddig/mit szabad eltűrni szerintetek,hol van nektek a határ? Nem éreztek bűntudatot,ha úgy érzitek nem tudtatok kiállni a gyereketek mellett?...


2022. ápr. 12. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Még szép.

Azért én vagyok az anyja, hogy bennem megbízzon. Ha rám nem számithat, akkor kire?


A szabályokat meg nem azert hozom, hogy engedjek belőle.

2022. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Olyan volt már hogy egy helyzetben nem léptem fel úgy ahogy szerintem kellett volna de visszamentem és megbeszéltem - oviban.


A puszi kérdés meg olyan, hogy ha ilyet találsz ki, akkor valósítsd is meg. Lehet mondani hogy mindent a szájába vesz, kérlek ne a kezét puszild meg, hanem a hasát, vagy ne add ki a kezedből stb

2022. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha en nem allok ki erte, (es egyben.a sajat dontesem mellet) megis ki fog?
2022. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én mindig,mindenhol. De nekem van egy nagy előnyöm: nem érdekel,hogy más mit gondol rólam.


Sok embert ez tart vissza a konfrontálódástól. Én lesz.rom.


Vitáztam én már bölcsődevezetővel (több papír is volt, hogy bölcsibe kellene járnia,dolgoztam is. Addig jártam a nyakára,míg fel nem vette a gyereket), szakszolgálattal (le akartak pattintani,nem sikerült nekik), orvosokkal (máshogy akarták gyógyszerezni a gyereket itthon,mint Budapesten, a 2 gyógyszer meg ütötte egymást).


Szóval nem félek én már senkivel se vitába szállni,ha a gyerekem érdekei megkívánják.


És hozzáteszem,hogy nagyon utálom az egész helyzetet,hogy mindent így kell itt elintézni.

Azért költöztünk megyeszékhelyre,hogy a gyerek körül minden gördülékenyen menjen.


Aha....

2022. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyermek édesapja otthagy,akkor kire számithat a gyermek, ha nem az édesanyjára? szülő kiáll saját álláspontja és gyermekei jogaiért,az alap dolog
2022. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!