Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2in1 kérdés. Ha valakinek...

2in1 kérdés. Ha valakinek "agyi" elfoglaltsága lenne rendszeresen, unka és gyerek (ek) mellett, mikor csinálja? Másik, hogyan becézitek a gyermeket és mi a jelentése?

Figyelt kérdés

Valaki aki pl nem kötelezőt tanul, nincs hajtás, stressz, vagy ha csak rendszeresen anyagi kalkuláciokat végez, vagy bármi számára figyelmet megkövetelő dolgot, az rendszeresen hogy tudja kivitelezni?pl oké is lenne éjszaka egyszer kétszer, de ez huzamosan nem működik.


Ill valahol láttam, hogy jelentése van annak párkapcsolatban hogy hogyan becézzük a párunkat. Ez pszichologiai szempontokkal gyermekre is megvan, valaki link?

Ti hogyan becézitek gyermekeiteket amikor nem a neve szerint mondod?


2017. márc. 15. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Én ilyet még nem hallottam, mármint azért hívom így, mert babatestű kisgyerek. Néha úgy érzem egy törpe felnőtt. Plussz szeretem, ahogy hangzanak ezek a szavak.


Törp, Törpkrumpli, törppocak-törppocok, nokedli, nudli, picur, baba. Egy vékony 2 éves óriás babapocakkal. Legtöbbször a nevén szólítom, néha besikerül egy egy becézés.

2017. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokféle pszichologiai kérdés van, amiket persze nem találok:(

De pl van olyan teszt is, hogy:

Pl van 5 szín, kivel melyiket párosítanád.

Vagy tedd sorrendbe az alábbi állatokat

Vagy milyen jelzőt jut eszedbe egy macskárol

Milyen jelzo a káverol

Énekelj valamit ami elsőre eszedbe jut


Aztán jönnek a válaszok

A szinek jelentése pl a fehéret akihez tetted az a lelki tarsad, a tobbire nem emlékszem

Az allatoknál fontossagi a sorrend azaz pl a malac a pénzt jelenti, ha ő van elso helyen, az neked a legfontosabb, a tobbit nem tudom


Es igy tovabb.


Amit enekeltél az magadrol a véleményed kb

2017. márc. 15. 17:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval ilyesmi háttere van a becézésnek is, csak azt sem találom
2017. márc. 15. 17:33
 4/7 A kérdező kommentje:
A macskárol a jelzo az a tarsadrol a véleményed :)
2017. márc. 15. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ökörség. Én a macskát utálatos jelzővel illetném,pedig amúgy szeretem őket,de párom kicsit sem utálatos,sőt,túl kedves is másokkal.

És biztosan nem is fehér szint társítanék hozzá.

Ezeknek pont anny

2017. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Pont annyi értelme,mint a horoszkópnak.
2017. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg csak egy gyerekem volt, délután, alvásidejében fordítottam, este meg tanultam a vizsgáimra. Amikor megszületett a második, már nem tudtam ezeket csinálni sajnos.

A gyerekeim nevét elvileg lehetne becézni, főleg az egyikét a kettőből, de mi nem a becéző formát használjuk, hanem mindenféle, külső szemlélőnek valószínűleg idétlenül hangzó, egyedi szóösszetételt. Nyilvánosan természetesen egyszerűen csak a nevüket mondjuk, és legtöbbször itthon is.

2017. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!