Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc neveitek, és miért?

Mik a kedvenc neveitek, és miért?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
hát lány neveim vannak kedvenceim,mint pl a Helené,vagy az Apollonia,szeretem a különleges feltünö neveket csak azért,és mert szerintem nagyon szép nevek
2022. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs kimondott kedvencem, és nem is akarok gyereket, de ha lenne, akkor lánynak valamilyen különleges nevet adnék. Tucatnevet semmiképp, és olyat sem, ami már van a családban. Rám mindkét utóbbi jellemző, és bár alapból tetszik a nevem, ezt mégis gyűlöltem. 4-en voltunk az osztályban is ezzel a névvel, naná, hogy mindenkit idióta becenéven szólítottak, a mai napig sem tudok azonosulni a keresztnevemmel.
2022. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszenek a virág nevek, de ha adnák is nekik olyat, ne ilyen nagyon extrákra gondoljatok 😀 Ami tetszik az a Jázmin, Kamilla meg max az Imola. Bár szerintem csak egy gyerekem lesz, és ha lány akkor Jázmin, a férjemnek az a név tetszik a legjobban, tudom hogy sok kislányt hívnak így😂 Mondjuk az idei névlistában visszaesett rengeteget, már a top 20-ban sincs benne. A másik 3 név ami tetszik az a Karolina, Izabella és a Veronika, de azok meg a férjemnek nem jönnek be.
2022. ápr. 13. 04:00
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szeretem a különleges neveket, nekem az van és gyűlöltem, végig szivattak vele.


Ami nekem tetszik:

Éva, Laura, Zita, Karolina

Zsolt, Gábor, Viktor, Iván, Erik

2022. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Anna, mert egyszeru, klasszikus, szep, es kulfoldon is hasznalhato.
2022. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Izabella, Heléna, Miléna ezek nagyon tetszenek, de a kislányom a Nóra nevet kapta, ami szintén tetszik, és kicsivel hétköznapibb . Kislánynak és felnőttnek is egyaránt jó szerintem
2022. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Roland, így is hívják a fiamat, mindig is tetszett, lehet becézni de felnőtt korban is férfiasan hangzik.

A kedvenc lány nevem az Ella, tetszik a lágy hangzása. Viszont ha lányom lesz tuti nem ez lesz a neve mert a vezetéknévvel együtt nagyon rosszul hangzik.

2022. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lány: Anna, Emma, Alexandra, Boglárka; fiú: Dániel, Áron, Gellért, Hunor, Péter
2022. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a klasszikus nevek tetszenek (8-as)
2022. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lányból Abigél, Alíz, Írisz és Lídia, a páromnak az első kettő tetszik. Nekem tetszenek a Florentina, Demetria, Szantána jellegű nevek, de nem hiszem, hogy adnám valaha is.


Fiú névből sok van ami tetszik, közös kedvenc a Dorián de szintén tetszik az Ábris, a Gellért vagy a kicsit klasszikusabb Benedek, Vince, Sámuel stb vonal is.

2022. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!