Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc neveitek, és miért?

Mik a kedvenc neveitek, és miért?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
A szláv és a héber nevek tetszenek leginkább (pl. Iván, Szvetlána, Tánya, Igor, Hágár, Barabás, Rebeka, Sába)
2022. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Mi most tervezzük a babát, de ha fiú lesz nehéz lesz a választás nagyon sok név van ami tetszik nekem, de a férjemnek nem annyira, egyenlőre a héber, Bibliai eredetű nevek amik tetszenek például Ábel, Nimród, Benjámin de nekem nagy kedvenc a Kristóf.

Ha kislány lesz Abigél, Alíz, Lujza, Janka és Lotti nevek közül választunk😊

2022. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az Ábel nálunk is befutó 😀😀
2022. ápr. 13. 19:00
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, az én kislányomat Jazminnak hívják(akkor meg nem volt felkapott név)

Mindjárt születik a kisteso, és ő Kamilla lesz 😂 véletlen lettek virág nevek amúgy, mert ezek tetszenek mindkettőnknek, ami még szóba jöhetett volna azzal az volt a gond, hogy a családban már vannak, így nem akartuk. Egyébként a Bella tetszett még nagyon, de minden második kislányt így hívnak, így az nem lett.

2022. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jaj gratulálok! 🥰
2022. ápr. 13. 21:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Réka és Vivien. Nem tudom, talán azért mert az exeimet hívták így. Mai napig szeretem őket.


18f

2022. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!