Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jelentetted be a munkahe...

Mikor jelentetted be a munkahelyeden, hogy várandós vagy?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 11:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A 12 hetes ultrahang után mindháromszor.
2022. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is vacilláltam, hogy szóljak-e a héten, vagy majd a vizsgálat után. Kedden megyek a 12. hetire, inkább megvárom, hogy mi lesz a vizsgálat eredménye.
2022. ápr. 13. 12:44
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyeztetett terhes vagyok (ikrek). Főállásom itthonról végzem, de besegítek egy helyen heti 8 órában (jó a társaság ott). Mivel ott nehezebb fizikai munkát végzünk, így azonnal szóltam. Megbeszéltük a főnivel és nem is mentem már be másnap, mivel az egészségem az első. Én az itthoni vállalkozásomban addig fogok dolgozni, ameddig kedvem is van hozzá. A gyerekek egészsége az első.
2022. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggel mentem a 12. heti UH-ra, ott kaptam egy képet, és azzal mentem a munkahelyre bejelenteni. 26 hetes terhesen kezdtem otthonról dolgozni.
2022. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A főnökömnek kb a pozitív teszt után 1-2 nappal (előtte már hónapokig jártunk meddőségi klinikára, azt is tudta, hiszen ezek mind munkaidoben voltak, úgy éreztem korrektnek, ha elmondom, miért megyek el, és nem csak annyit, hogy orvoshoz megyek).

A többi kollégámnak a 12 hét után mondtam el.

2022. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy terveztem, hogy a 12.heti UH után szólok, de a 7.héttől kezdve olyan brutál rosszul voltam, hogy alig bírtam ülni az íróasztalnál.

Így húztam egy hétig, majd a 8.héten szóltam, és kellemes meglepetés ért, mert annyira ragaszkodtak hozzám, és nem akarták, hogy táppénzre menjek, hogy felajánlották a home office-t. 😊

2022. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

12 hetes Down szűrésre elmentem, az rendben volt, másnap szóltam a főnökömnek, mert tudtam, hogy kell valakit keresniük helyettem, és idő betanítani az új munkavállalót.

Sejtették, de nem beszéltünk előtte róla, utána sem volt gond, minden vizsgálatra elengedtek szabály szerint (cukros voltam, így 2 hetente vérvétel és konzultáció, nem volt olyan hét amit normálisan telibe tudtam volna ledolgozni 😅 )

2022. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!