Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért reagálnak az emberek...

Miért reagálnak az emberek rosszul ha elmondom, hogy most vagyok várandós a ötödik gyermekemmel és még nem dolgoztam munkahelyen, mert hivatásos anya vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem a legszebb, legtiszteletreméltóbb dolog az anyaság.
2017. júl. 7. 07:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne tiszteletre méltó dolog, az, hogy szültél sok gyereket? Önmagában ezért ne várj tiszteletet. Tisztelet akkor jár, ha ezt a sok gyereket el is tudod tartani. mindnek jut ennivaló, szép ruha, taníttatás, szórakozás, szeretet.


Ha ezeket a férjed biztosítja, akkor a tisztelet neki jár.

2017. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
78%
Mert az adókon keresztül közvetve azoknak az emberek finanszírozzák ezt neked. Gondolom ha az apuka havi 2 millió nettot vinne haza és rá se lennel szorulva, senkinek sem szurná a szemét, na meg nem is ilyen közegben mozognál...
2017. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
40%

Az első válaszolóval nem igazán értek egyet.


Annak jár a tisztelet, aki jól végzi a munkáját, a tőle telhető legjobban.

Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy hivatásos anya vagy, ha téged ez tesz boldoggá, akkor jó úton jársz az életben. Az életem jelenlegi szakaszában engem is az tesz boldoggá, hogy gyermeket várok.

Ha valaki nem elégedett az életével, nem teljesültek be céljai (főleg gyermekvállalással kapcsoltban) akkor reagálhat rosszul a helyzetedre, mert gondolja, hogy te boldog vagy ő pedig nem.


Nekem ez a véleményem.

2017. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
78%
Kamu, provokatív kérdés. Minden egyben, amire ugorhatnak a válaszolók.
2017. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
37%

2-es:

A vásárolt szolgáltatások, ételek... mind adókötelesek.

Csak az nem adózik, aki egy tanyán él és mindent előállít magának, nem csatlakozik be a gazdaságba.

2017. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 Alain Delon ***** válasza:
86%

Az nem tiszteletreméltó, hogy mások a munkahelyeken előállítanak mindent, amire a hivatásos anyának szüksége van, hogy el tudja látni a gyerekeit?

Különben én nem vagyok rosszul a hivatásos anyaságodtól. A te életed, te döntesz róla.

2017. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:

A férjem biztosítja az anyagiakat, nem szenvedünk hiányt semmiben.

Én pedig a biztos hátországot nyújtom.

Legutóbb egy olyan ismerős fejezte ki nemtetszését aki sokadik lombikpróbálkozáson van túl, holott én bár nagyon sajnálom őt, de nem tehetek a problémájáról.

2017. júl. 7. 08:01
 8/81 anonim ***** válasza:
82%
Légyszives válaszolj arra a kérdésemre, hogy mi lesz veled, ha a férjed elhagy, vagy akármi lesz a munkahelyén, kirúgják, csődbe megy, vagy urambocsá' meghal egy balesetben? Mert persze lehet megélsz majd a családiból meg a gyerektartásból, de ha a legkisebb kezdi a sulit, neked is dolgoznod kell ám.
2017. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:

A főiskola után azonnal összeházasodtunk akkorra már az első gyermekünkkel voltam várandós.

A férjemnek és a szüleimnek is több sikeres vállalkozása van, ha úgy adódna, hogy szükség lenne rá bármikor el tudnék helyezkedni.

2017. júl. 7. 08:17
 10/81 anonim ***** válasza:
61%
Mert sokan nem szeretik az ingyenélőket azért. Az nem tiszeletreméltó hogy potyogtatsz aztán meg felveszed a segélyeket aminek a befizetéséért mások megdolgoztak. És tényleg mi lesz veled ha a férjed talál egy fiatalabb csinosabb nőt?
2017. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!