Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20-30 évesek! Ti hogy látjátok...

20-30 évesek! Ti hogy látjátok most a gyerekvállalással kapcsolatos terveiteket? Milyen akadályokba ütköztök?

Figyelt kérdés
Mindenkinek más akadály áll az útjában. Van akinek lenne lehetősége hová gyermeket vállalni (megvan a megfelelő anyagi háttér, biztos munkahely, saját ingatlan), de mondjuk egészségügyi problémákkal küzd. És ennek van az ellenkezője is, aki makkegészséges, de sajnos nincs megfelelő anyagi környezet, esetleg mamahotelben él, netalán több generáció egy panelen, vagy albérletben él, ahová nem vállalhat. Kinek melyik jellemző?

2022. ápr. 18. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biológiai főleg
2022. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30 vagyok, van egy 1 éves gyermekem, szeretnék másodikat. Az én problémám az, vajon hova fogok visszamenni dolgozni, ahova felvesznek 2 kisgyerekkel, mert kisebb cégnél dolgoztam, vettek fel más a helyekme nyilván, nem hiszem, hogy elküldik majd, hogy visszamehessek.
2022. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, 6-8 év múlva szeretnék gyereket, egyedül a megfelelő ingatlan hiányát látom akadálynak, de azt szerintem le lehet küzdeni addigra.
2022. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30 évesen döntöttünk úgy, hogy minden megvan, jöhet a baba. Betöltöttem a 31-et mire sikerült.
2022. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem jön össze.
2022. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Vezető beosztasban dolgozom, sajnálom ott hagyni, mert kiesek a munka világából és lemaradok. De gyereket szeretnénk, így muszáj lemondanom egy időre a munkáról
2022. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
6# Én is ebben a helyzetben voltam. 2 hete nem dolgozom (34 hetesen álltam fel), de annyira jó érzés... Ilyenkor már teljesen máshol van a fókusz, pedig szorongtam, hogy mi lesz a végefelé, milyen lesz ott hagyni a munkám és sírtam az utolsó napomon is, amikor sorra jelentek meg ajándékokkal a beosztott munkavállalóim. 2 nappal később már semmi bajom nem volt, jó érzés a babára fókuszálni és befejezni pl. a babaszobát. :) Mostmár annyira nem érdekel a munkám, karrierem...
2022. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

A férjem nem akart még.. de végül a 30 èvesen lettem terhes.



Minden más a 25 éves koromban adott volt ( tehermentes ingatlan, munka, csak házasok nem voltunk)

Aztán vègül váltottunk ingatlnt és házasok is lettünk, akkor nyugodott meg a férjem.

Plusz 3 èv munkaviszonyom lett azon a munkahelyen ahol voltam

2022. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megfelelő társ az alapja az egésznek szerintem. Én vele 31 évesen találkoztam, 36 éves voltam, amikor szültem.
2022. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen férjhez mentem, 21 évesen megvolt a diplomám és a ledolgozott 2 évem is a szakmámban (egyetem mellett is dolgoztam), az albérlet minket nem zavart, szerettünk volna fiatalon szülők lenni, de nem jött a baba… 6 év után fogant meg végre, terhesen vettük meg a házunkat. Hitelt fizetünk, nem vagyunk milliomosok, de mindent megoldunk. 32 éves vagyok, 4 kislányunk van. 😊
2022. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!