Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet nagyon jó kapcsolatom a...

Lehet nagyon jó kapcsolatom a gyerekemmel, attól még, mert én nem vagyok jó viszonyban az anyukámmal? Várandós vagyok, és ez egy nagy félelmem.

Figyelt kérdés

Anyummal sajnos nagyon nem értjük meg egymást. Sokszor nekifutottunk, nem megy. Plusz neki mindenféle idegi problémái vannak sajnos, de segítséget nem fogad el...mindegy.

Én úgy érzem, ebből sokat tanultam, remélem tudok meríteni ezekből a tapasztalatokból a későbbiekben majd.

Nagyon szeretnék jó kapcsolatot a kislányommal, ez minden vágyam, hogy így hárman (a férjem, picur, és én) egy egy szép család legyünk, akik sok mindent megbeszélnek, szeretik egymást, támogatják egymást, de szabadságot is hagynak a gyerkőcnek (ha majd cseperedik)...olyan családosan :-).

Van erre esély? Vagy akinek nincs jó kapcsolata a szüleivel, annak erre alig van lehetősége?

Tudom, kicsit fura a kérdés, de tényleg félek ettől.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 27. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne,ne viccelj!Ez rajtad és a lányodon fog múlni.


Az én anyukámat le sem tojta az anyja,mondjuk velem sem törődött "igazi mamaként" sohasem,ennek ellenére én jobb anyát kívánni sem tudnék magamnak.


Érzi azt az ember,hogy mi az,ami kevés volt neki az életben az anyja részéről és azon vagyunk,hogy változtassunk rajta.

Egyébként meg,ha már ez eszedbe jutott és foglalkoztat,akkor eleve nem lehetsz ugyanazon a szinten mint anyukád.

2018. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Sőt! Te már tudod, mik azok a dolgok, amik neked hiányoztak, hiányoznak, fájnak, hogy nem kaptál meg az edesanyadtol, tanulva ebből, te arra fogsz törekedni, hogy a lányod ezeket megkapja, ez csak rajtatok múlik. Ezzel én is így vagyok, nekem jó a kapcsolatom anyummal, mert mindent megtett értem mindig, de ő pl. Sosem olelgetett, nekem ez hiányzott, az a meghitt bizalmi kapcsolat, így én a lányommal ezt nem így szeretném csinálni.


28 hkm 🙂

2018. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sot! Latod mi a hiany es tudatosan tudsz rajta valtoztatni. Odafigyeles de valoszinuleg osztonosen is sok minden benned van a kompenzalasok nyoman.

Nalunk is hasonlo a helyzet, nekem is vagyam egy normalis csalad es normalis kapcsolat a gyerekekkel. Hat majd elvalik idovel hogyan ment.

Pszichologia szakra keszulok igy az oriasi segitseg lesz nekem ebben is, es sok minden masban.

Nyilvan az ember nem lesz tokeletes de tud torekedni ra. Es nem mindegy mekkora es milyen karokat okoz vagy mi lesz nagyobb aranyban, a pozitiv vagy negativ dolgok. Hibazni te is fogsz a lenyeg hogy a felepitett pozitiv dolgokbol tud e epitkezni, tud e rajuk majd tamaszkodni stb.. es azokat a negativakat hogyan fogja majd fel, hogy befolyasolja a ti kapcsolatotokat.

2018. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi koze anyadnak a te gyerekedhez. Nem o neveli. Ha te meg tudod higy neked mi nem volt jo ne ugy csinald. Mi a kerdes
2018. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont ezèrt nem akartam kislányt mert nekem sem volt felhőtlen a viszonyom anyával. Hála Istennek fiam lett. Imádjuk egymást. Így visszatekintve ha kislányom született volna vele is ugyanilyen jó lenne sztem.
2018. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 15 eve nem beszelek apammal mert egy budos alkoholista parasztm gyerek koromba is csak baromkodott.


A 10 eves fiam ma is azt mondta en vagyok a vilag legjobb anyukaja...


Szoval van még kerdes ? 😀

ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!