Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi pótlékhoz kérik...

Családi pótlékhoz kérik mostantól az iskolalátogatási bizonylatot így szeptember elején?

Figyelt kérdés
Az iskolák ezt kiadják maguktól vagy kérni kell? Vagy ez most nem is kell?
2010. szept. 15. 21:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Az egyetemen nálunk kérni kellett,viszont a tesómnak a középiskolában odaadták és a bátyámnak is szó nélkül adták (pedig ő is egyetemre jár mint én,nekem mégis utána kellett járni).
2010. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De egyáltalán kell ez most?
2010. szept. 15. 22:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha igen, meddig kell postázni?
2010. szept. 15. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet rosszul tudom, de ez régebben is kellett, nem? Tőlem 6-7 éve anyukám még kérte az iskolalátogatásit, ami kellett a családihoz.

Amúgy szerintem kérni kell a legtöbb helyen, bár ha mindenkinek kell, akkor elég nagy tömeg lenne az iskolatitkárságon ha mindenki egyszerre kéri, jobban járnak, ha eleve adnak mindenkinek.

2010. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Addig jár a családipótlék amíg a gyerek iskolába jár, tehát kell adni iskolalátogatásit.

Nálunk középiskolában odaadta az of kitöltöttük, aláírásra egyszerre vitték fel a papírokat.


A főiskolán pedig oda kell menni a diákcentrumhoz, és ott adják ki... Egy perces procedúra

2010. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És aztán ti adtátok postára?
2010. szept. 17. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mák honlapján fent van a cím...

Van ahol a munkáltató intézi, de le is lehet adni a kirendeltségeket, szintén a honlapon...

2010. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez az eddigi években is így volt?? Én eddig semmi papírt nem küldtem nekik arról, hogy a gyerekeim melyik suliba járnak. Teljes bennem most a zűrzavar.

Mondja már meg valaki, mi a teendőm. Vagy az iskolák maguk megküldik a MÁK-nak ezeket a bizonylatokat? Ki hogy csinálja?

2010. szept. 20. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Az iskola nem küldi meg!
2010. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy csak akkor kell iskolalátogatási bizonylat,ha a gyerkőc betöltötte a 18.életévét és nappalira jár!
2010. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!